DELTA – trzyletnia urocza labradorka szuka nowego domku – nieaktualne

Delta, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Zależy nam na fajnej i troskliwej rodzinie, która będzie miała dla niej czas.

DELTA – piękna czarna labka o wnikliwym i mądrym spojrzeniu. Silna i rosła – waży ok. 4o kg. Przyjazna, łagodna, o bardzo wesołym usposobieniu. Najbardziej na świecie kocha chyba spacery, wyprowadzana jest na długiej smyczy. Jeśli są odpowiednie do tego warunki, jest spuszczana, żeby gonić wiatr. Gdy zobaczy coś, co ją bardzo zainteresuje, bywa, że zapomina o całym świecie i potrafi ciągnąć. Uwielbia zabawy ze swoim człowiekiem, chętnie biegnie za rzuconym patykiem, ale lubi się droczyć z jego oddaniem. Do psów ma wybiórczy stosunek: na spacerach na jedne psy szczeka a do innych podchodzi, merda ogonem i koniecznie chce się pobawić. Z kotem nie mieszkała, na zewnątrz najprawdopodobniej koty pogoni. Wychowana z dziećmi, które nauczone są szacunku do niej i nie naruszają jej miejsca wypoczynku. Zostając sama w domu, zachowuje się spokojnie, nie szczeka, nic nie niszczy. Czasem lubi podprowadzić skarpetkę domownika i spać z nią w swoim legowisku. Lubi jazdę w samochodzie. Kocha pływanie i aportowanie. Sporadycznie kopie dołki w ogródku. Sunia jest kontaktowa. bardzo uczuciowa i chce być kochana. Uwielbia pieszczoty i sama się ich domaga.

Szukamy dla Delty troskliwego, opiekuńczego domu, najchętniej znającego specyfikę rasy, odpowiedzialnego, lubiącego aktywnie spędzać czas. Szukamy domu, w którym będzie kochana. Zależy nam na fajnej i troskliwej rodzinie, która będzie miała dla niej czas. Sunia ma komplet szczepień, jest zachipowana, wysterylizowana.
Przebywa niedaleko Poznania, woj. wielkopolskie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Delta, labradorka do adopcji Delta, labradorka do adopcji Delta, labradorka do adopcji Delta, labradorka do adopcji Delta, labradorka do adopcji

1 thoughts on “DELTA – trzyletnia urocza labradorka szuka nowego domku – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *