Gustaw czteroletni labrador do adopcji – nieaktualne

Gustaw, labrador do adopcji

Wyadoptowany. GUSTAW – dla przyjaciół Gucio, kumpel dla całej rodzinki.

Gucio ma 4 lata, jest pięknym, kruczoczarnym labradorem. Bardzo lubi towarzystwo człowiecze, drapanko, przytulanie, leniuchowanie na kanapie. Ale lubi też spacery, umie chodzić na smyczy, ale gdy go coś szczególnie zainteresuje na drodze, to po labradorowemu lubi pociągnąć.

Stosunek do dzieci jak najbardziej pozytywny. Zachowuje czystość w domu, zostaje sam, ale nie za długo, bo tęskni za towarzystwem człowieka. Nie toleruje niestety kotów, do psów ma wybiórcze nastawienie. Uwielbia zostawać na dworze, biegać i bawić się. Dlatego mile widziany domek z ogrodem. Gucio lubi wylegiwać się na łóżku.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Gustaw, labrador do adopcji Gustaw, labrador do adopcji Gustaw, labrador do adopcji Gustaw, labrador do adopcji Gustaw, labrador do adopcji Gustaw, labrador do adopcji

8 thoughts on “Gustaw czteroletni labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Witam Gucia, czy tylko ogród go interesuje? A parki i zielone okolice już nie? Jestem zainteresowana, posłałam formularz adopcyjny . Oferuję rodzinne ciepło i normalny fajny dom. Proszę o kontakt.

  2. Czy Gustaw jest jeszcze do adopcji? Jesteśmy z okolic Cieszyna./Bielsko Biała i chętnie poznamy pieska, a najchętniej po bliższym poznaniu weźmiemy na zawsze do naszego domku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *