GANDALF za Tęczowym Mostem…

Gandalf za Tęczowym Mostem

Biegaj sobie Gandalfiku za tęczowym mostem, pozdrów innych naszych adopciaków, którzy przed Tobą odeszli.

Dzisiaj odszedł Gandalf, labrador, który szczególnie skradł nasze serca.
Nie znamy jego przeszłości, adaptowany w grudniu 2020 roku ze schroniska, w naprawdę opłakanym stanie zdrowia.

Gandalf za Tęczowym Mostem

Dzięki ogromnej trosce opiekunki i wirtualnych darczyńców Gandalf spędził ostatnie lata swojego życia zaopiekowany i kochany.

Gdy opiekunka ciężko zachorowała i nie mogła już troszczyć sie o Gandalfika, to my przejęliśmy nad nim opiekę. Jeszcze parę tygodni temu, mimo bardzo zaawansowanej spondylozy i trudności w poruszaniu się, uśmiechał się do nas.
I ten jego uśmiech chcielibyśmy zachować w pamięci.

Biegaj sobie Gandalfiku za tęczowym mostem, pozdrów innych naszych adopciaków, którzy przed Tobą odeszli.
Gandalf zostanie skremowany, jego prochy spoczną w towarzystwie innych psiaków.

Poprzedni wpis:
GANDALF i BARD, labradory, które chciałyby mieć swój dom

Gandalf za Tęczowym Mostem Gandalf za Tęczowym Mostem

15 thoughts on “GANDALF za Tęczowym Mostem…”

    1. I moją ukochaną pudlicę Bellę i jej braciszka, kaukaza Mollego. I wszystkie moje kotki, Zosię, Karola, Niunię. Myślę, że będzie Wam tam dobrze. Czekajcie na nas. Do zobaczenia po tamtej stronie.

  1. Żegnaj kochany ,biegaj szczęśliwy po drugiej stronie z tymi wszystkimi Pięknymi Istotami które już odeszły… Kiedyś i my do Was dołączymy …

  2. Żegnaj GANDALFIE juz nikt Cię nie skrzywdzi, tam za tęczowym mostem niechaj Cię spotykają same miłe chwile. Dużo miłości, gdzie w tym życiu nie dano Ci jej za wiele.

  3. I moją ukochaną pudlicę Bellę i jej braciszka, kaukaza Mollego. I wszystkie moje kotki, Zosię, Karola, Niunię. Myślę, że będzie Wam tam dobrze. Czekajcie na nas. Do zobaczenia po tamtej stronie.

  4. Żegnaj kochany, czeka tam na Ciebie nasza kochana Korunia. Biegajcie szczęśliwe. Kiedyś się spotkamy, a teraz pozostaje smutek i tęsknota.

  5. Oda, Argo, Cora, Kely, Fela, Tigra, Chelsea, Roma, Dropsik, Morus, Fryga, Juna. Nie wszystkie były moje, ale wszystkie bliskie mojemu sercu. Tak bardzo bym chciała wiedzieć, tak naprawdę wiedzieć, że je spotkam po drugiej stronie. Roma, moja sunia odeszła mi na rękach 15 czerwca, miała 9 lat. Każdy z psiakow był mądry, każdy wyjątkowy, ale Roma juz nigdy się nie powtórzy. Znaleziona na allegro jako mały szczeniak z obciętym ogonkiem.

  6. Zwierzęta są najlepszym dziełem stwórcy, które człowiek niszczy jak wszystko wokół. Mam nadzieję że istnieje ten Drugi Świat, w którym spotkam wszystkie moje kocie dzieciaki, te domowe, z ulicy, śmietnika i innych miejsc, i będziemy tam zdrowi, syci i szczęśliwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *