FRODO, 9-letni postawny mieszaniec labradora, idealny rodzinny pies szuka nowego domku

Frodo do adopcji

Mamy nadzieję, że ten pies skradnie czyjeś serce.❤️

Frodo jest dojrzałym i dużym psem (waży ok. 45 kg), jego mama była z pochodzenia bernardyn/owczarek niemiecki a tata był labradorem. Jest wyjątkowym psem, bardzo przyjaznym i wychowanym z dziećmi. W stosunku do psów ma wybiórczy charakter, na spacerach nie wszystkie psy akceptuje, z samcami bywa rożnie. Mieszka z kotem i ma z nim bardzo dobre relacje. Lubi jazdę w samochodzie. Bez problemu zostaje sam w domu. Na smyczy trochę ciągnie, szczególnie na początku spaceru. Jest, mimo dojrzałości, żywiołowy, lubi się bawić, ale przede wszystkim kocha towarzystwo człowieka i przy nim emanuje spokojem. Będzie wspaniałym kompanem do spacerów.
Frodo jest zdrowy, musi tylko jeść karmę niskotłuszczową.

Szukamy dla Frodo ciepłego bezpiecznego domu, spokojnego i zrównoważonego opiekuna. Mamy nadzieję, że ten pies skradnie czyjeś serce. Frodo ma książeczkę zdrowia, wszystkie szczepienia i jest wykastrowany. Przebywa w Nowym Sączu, woj. małopolskie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Frodo do adopcji Frodo do adopcji Frodo do adopcji Frodo do adopcji Frodo do adopcji Frodo do adopcji Frodo do adopcji Frodo do adopcji Frodo do adopcji

1 thoughts on “FRODO, 9-letni postawny mieszaniec labradora, idealny rodzinny pies szuka nowego domku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *