FRODO, 9-letni postawny mieszaniec labradora, idealny rodzinny pies szuka nowego domku

Frodo do adopcji

Mamy nadzieję, że ten pies skradnie czyjeś serce.❤️

Frodo jest dojrzałym i dużym psem (waży ok. 45 kg), jego mama była z pochodzenia bernardyn/owczarek niemiecki a tata był labradorem. Jest wyjątkowym psem, bardzo przyjaznym i wychowanym z dziećmi. W stosunku do psów ma wybiórczy charakter, na spacerach nie wszystkie psy akceptuje, z samcami bywa rożnie. Mieszka z kotem i ma z nim bardzo dobre relacje. Lubi jazdę w samochodzie. Bez problemu zostaje sam w domu. Na smyczy trochę ciągnie, szczególnie na początku spaceru. Jest, mimo dojrzałości, żywiołowy, lubi się bawić, ale przede wszystkim kocha towarzystwo człowieka i przy nim emanuje spokojem. Będzie wspaniałym kompanem do spacerów.
Frodo jest zdrowy, musi tylko jeść karmę niskotłuszczową.

Szukamy dla Frodo ciepłego bezpiecznego domu, spokojnego i zrównoważonego opiekuna. Mamy nadzieję, że ten pies skradnie czyjeś serce. Frodo ma książeczkę zdrowia, wszystkie szczepienia i jest wykastrowany. Przebywa w Nowym Sączu, woj. małopolskie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Frodo do adopcji Frodo do adopcji Frodo do adopcji Frodo do adopcji Frodo do adopcji Frodo do adopcji Frodo do adopcji Frodo do adopcji Frodo do adopcji

One thought on “FRODO, 9-letni postawny mieszaniec labradora, idealny rodzinny pies szuka nowego domku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *