DRAGO – 6 letni piękny hebanowy labrador szuka nowej rodzinki – nieaktualne

Drago, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Drago jest bardzo fajnym ufnym psiakiem, liczymy na to, że ktoś go szczerze pokocha. ❤️

Drago jest wyjątkowo pięknym labradorem, w którego spojrzeniu można zatopić całe serce. Nietuzinkowa uroda, wdzięk, energia, łagodność i przyjazne usposobienie – Drago to całym serduchem labek. Pies ma przyjacielskie, wręcz serdeczne nastawienie do całego otoczenia, nie brakuje mu młodzieńczego wigoru, który widoczny jest szczególnie podczas harców w ogrodzie i spacerów. To bardzo pragnący towarzystwa człowieka labrador. Potrafi pociągnąć na smyczy więc nauka chodzenia powinna być kontynuowana. Świetnie komunikuje się psami, dominantów unika, natomiast kotami nie wykazuje zainteresowania. Dogaduje się dobrze z dziećmi, ale z racji swoich dość pokaźnych gabarytów, w przyszłym domu polecamy go do dzieci w co najmniej w wieku szkolnym. To radosny, inteligentny pies, kocha cały świat i wszystko akceptuje.

Szukamy dla Drago kochającej rodziny, która będzie chciała go otoczyć opieką, dać mu poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Drago jest bardzo fajnym ufnym psiakiem, liczymy na to, że ktoś go szczerze pokocha, a zyska pogodnego, wiernego przyjaciela jeszcze na wiele lat, jego bezinteresowną miłość i ogrom pozytywnej energii. Pies jest zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany. Przebywa w Warszawie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Drago, labrador do adopcji Drago, labrador do adopcji Drago, labrador do adopcji

6 thoughts on “DRAGO – 6 letni piękny hebanowy labrador szuka nowej rodzinki – nieaktualne”

  1. Mam identycznego 7 lat Fado ,zerwane wiązadło i dysplazja. Czy Diego nie ma predyspozycji bo to jednak duży koszt,teraz nas czeka wydatek 4000 zł . Bardzo chcielibyśmy drugiego psa labradora ale bez takich kosztów leczenia.Mamy też kota u nasz pies dogaduje się z co nim bardzo przyjacielsko

  2. Ciekawe czemu ktoś pozbywa się przyjaciela po 6 latach😤aż serce pęka jacy ludzie są bezduszni i nawet nie pomyśli taki ze to cios dla tego pięknego psiaka!!! 😤😠😭😠 Tylko mi nie piszcie ze nie znam przyczyny bo tych ogłoszeń jest cała masa i w głowie mi się nie mieści żebym oddała czy szukała nowego domu dla swoich psiakow😭

  3. Zgadzam się z Pania Anną. Za dużo tych labradorów do adopcji. Oczywiście są sprawy losowe i to jest bezdyskusyjne, ale większość to inne przczyny a najczęciej zmiana planów życiowych. Jak można pozbywać sie oddanego bezinteresownie przyjaciela ? Nie wyobrażam sobie co przeżywa pies jak musi zmienić opiekuna. Mojej labradorce chyba serce by pękło. Z drugiej strony jestem pełna podziwu dla osób które decyduja się na adopcję, zwłaszcza starszych labków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *