Bari, niespełna 14-miesięczny sympatyczny labrador do adopcji – nieaktualne

Bari, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Lubisz spacery i kochasz labradory adoptuj Bariego.

Bari to bardzo energetyczny i emocjonalny dzieciak. Radosny i ciekawy świata. Wszystko go interesuje i wszystko musi natychmiast sprawdzić. Jest duży i muskularny, więc spacery w miejscach publicznych mogą być wyzwaniem. Chodzenie na smyczy wygląda różnie i czasem naprawdę ciężko go utrzymać. Nowa rodzina powinna być świadoma, że czeka ją sporo pracy. Bari to labkowy podrostek przekorny i pomysłowy. Jest absolutnie przyjazny zarówno do ludzi, jak i innym psów. Nie ma w nim grama agresji. Grzecznie zostaje sam w domu (nie niszczy, śpi i czeka). Jeździ spokojnie i chętnie w aucie. Kontroluje potrzeby fizjologiczne. Jest ogromnym pieszczochem. To bardzo młody pies, więc potrzebuje odpowiednio dużo aktywności. To nie jest pies, którego zadowolą 2 spacery i podwórko.

Szukamy dla niego odpowiedzialnej i świadomej rodziny. Fajnie gdyby trafił do domu z drugim, spokojnym psem od którego mógłby się uczyć poprawnych zachowań. Zależy nam na otwartych ludziach, którzy oddadzą mu całe swoje serce i kanapę, bo tak naprawdę to taki wielki misiek, kochający kochający człowieka.
Bari jest zdrowym, zadbanym psem. Przebywa w woj. mazowieckim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Zdjęcia z różnych okresów dorastania:Bari, labrador do adopcji Bari, labrador do adopcji Bari, labrador do adopcji Bari, labrador do adopcji Bari, labrador do adopcji Bari, labrador do adopcji Bari, labrador do adopcji Bari, labrador do adopcji Bari, labrador do adopcji

6 thoughts on “Bari, niespełna 14-miesięczny sympatyczny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Piękności ?♥️.Nasza sunia ,Saba, rasy labrador biszkoptowy odeszła od nas w zeszłym roku po 16 latach wspólnego żywota z nami. Cudowne psiaki. rozważam adopcję.

    1. Małe sprostowanie: Bari nie ma jeszcze 14 miesięcy, a szuka nowego domu ze względu na stan zdrowia obecnych właścicieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *