Figa, 9-miesięczna labradorka czeka na Ciebie – nieaktualne

Figa, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Zależy nam na stabilnym domu, który będzie zdawał sobie sprawę jak wygląda życie z psim podrostkiem.

Bardzo przyjazna i pozytywna dziewczynka ?. Taki chodzący entuzjazm i radość. Na widok człowieka cieszy cię ogromnie. Sunia jest bardzo otwarta i kocha każdą bliskość. Wyraźnie cieszy ją możliwość bycia z ludźmi ?. Wciąż chce być w centrum uwagi. Sama domaga się głasków i zainteresowania. Mimo młodzieńczego ,,nakręcenia” bez problemu potrafi się wyciszyć. Dość poprawnie chodzi na smyczy. Kontroluje czystość i grzecznie zostaje w domu. Nowa rodzina powinna zdawać sobie sprawę, że Figa jest psim dzieckiem, więc potrzebuje uwagi i pracy. Nie wychowa się sama… i trzeba być tego świadomym. Figa świetnie dogaduje się z innymi psami ?. Toleruje koty, ale uciekające na pewno będzie goniła, myśląc, że to doskonała zabawa?. Sunia NIE zdaje sobie sprawy z własnej siły, a że jest wyjątkowo wylewna w okazywaniu uczuć, to NIE POWINNA trafić do domu z małymi dziećmi. Szukamy dla niej odpowiedzialnej rodziny, która oprócz opieki i miłości, będzie miała dla niej czas. Zależy nam na stabilnym domu, który będzie zdawał sobie sprawę jak wygląda życie z psim podrostkiem. Figa to taki ,,kanapowy przytulas ” więc fajnie gdyby trafiła do  uczuciowych ludzi. Dużym atutem będzie obecność w domu drugiego psa bo Figa lubi towarzystwo ? Sunia przebywa w woj. śląskim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Figa, labradorka do adopcji Figa, labradorka do adopcji Figa, labradorka do adopcji Figa, labradorka do adopcji Figa, labradorka do adopcji Figa, labradorka do adopcjiFiga, labradorka do adopcji

14 thoughts on “Figa, 9-miesięczna labradorka czeka na Ciebie – nieaktualne”

 1. Hej piesku zapraszamy Cię do nas lili mała 7 letnia spokojna suczka czeka na Ciebie i kotki Milus 10 lat to mądry i spokojny kotek będzie Cię chronił przed całym światem to opiekun lilki no i Maciej 16 lat kotek kochany również,ale ciągle śpi budzi go wątróbka hi.hi mieszkamy w domku z ogrodem …….czekamy może to nas wybierzesz? My już Cię lubimy tak naprawdę to my wszystkie zwierzaczki kochamy….trzymaj się i bądź szczęśliwy jeśli nie u nas to u innych dobrych ludzi.

  1. witam, wklejam link do formularza adopcyjnego.
   Figa nie ma prawie żadnej historii, wesoły, energiczny labradorowy podrostek, jak w opisie adopcyjnym.
   Szukamy jej nowego domku na prośbę właściciela, który ze wzgl. rodzinnych szuka dla Figi nowych opiekunów

 2. W naszym domu zawsze były zwierzaki lablador to rasa która jest wymagająca ale cudowne psy. Znamy ja.
  Mamy dom z ogrodem ale piesek będzie w domu nie na dworze.
  Mamy jeszcze jedno psa owczarka niemieckiego (samiec)7lat
  Pies to dla nas przed wszystkim członek rodziny
  Damy jej najlepszy dom
  W domu mamy jeszcze kota 13lat
  Jesteśmy z dolnego Śląska ale odległość nie jest dla nas problemem.

 3. Dzień dobry, jestem zainteresowana adopcją. 2 miesiące tematu pożegnaliśmy naszą 14 letnią brązową labradorkę. Wiemy jak stworzyć psu kochający dom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *