Porter, 5-letni radosny labrador do adopcji – nieaktualne

Porter, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla niego cierpliwego domu, w którym będzie traktowany jak pełnoprawny członek rodziny.

PORTER to bardzo wesoły i chętny do współpracy chłopak. Zaproszony do zabawy na pewno ,,nie odmówi”. Nie szuka zaczepki, ale potrafi ,,odpyskować”. Jest dużym, masywnym labradorem, który ,,nie daje sobie dmuchać w kaszę” Napotkane koty goni. W życiu codziennym nie sprawia problemów. Grzecznie zostaje sam w domu i czeka na opiekuna. Zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia.

To ciekawski labek, więc z chodzeniem na smyczy, bywa różnie. Jeżeli coś go interesuje to jak każdy energiczny pies  potrafi porządnie pociągnąć ?. Poza tym sami wiecie jak to jest – spacery z labkami NIGDY nie są nudne ?. To zupełnie naturalne i nowy dom powinien zdawać sobie z tego sprawę.

Swoją radość przejawia bardzo ekspresyjnie i cieszy się ,,całym sobą”, jednocześnie zapominając o otaczającym go świecie ?. Porter jest bardzo kontaktowy i nastawiony na ,,człowieka”. Potrafi się skupić, co pozwala na szybkie wypracowanie pozytywnych zachowań?. Szukamy dla niego cierpliwego domu, w którym będzie traktowany jak pełnoprawny członek rodziny. Zależy nam na aktywnej rodzinie, która będzie miała dla niego czas. Chcemy, żeby trafił do ludzi dla których będzie wyjątkowy i ważny?.

Porter nigdy nie mieszkał z małymi dziećmi i nie wiemy jak się będzie zachowywał, więc na pewno nie powinien trafić do rodziny z maluchami. Świetnie dogaduje się z dzieciakami powyżej 10 roku życia.

Psiak jest zdrowy. Obecnie przebywa w woj. małopolskim

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Porter, labrador do adopcji Porter, labrador do adopcji Porter, labrador do adopcji Porter, labrador do adopcji Porter, labrador do adopcji

1 thoughts on “Porter, 5-letni radosny labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *