Fibi, ok. 5-letnia urocza czekoladka szuka prawdziwego, ciepłego domku – nieaktualne

Fibi, Labradorka do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. Fibi jest cudowną, spokojną i radosną labusią. Kto ją pokocha?❤

Po latach spędzonych w budzie i kojcu wprost rozkoszuje się przebywaniem w cieple mieszkania. Jest bardzo kontaktowym, wpatrzonym w człowieka psem, łasym na głaski, miziania i przytulanki – taki typowy labrador. W jej sarnim spojrzeniu jest tyle miłości do człowieka, że potrafi chyba roztopić każde serce. Za miejsce na kanapie przy człowieku zrobi prawie wszystko.

Labradorka szybko uczy się podstawowych komend. Podobno mieszkała wcześniej w domu, ale potem po śmierci swojego opiekuna została wraz z drugą sunią wyrzucona do kojca i budy, mimo to zachowuje czystość w mieszkaniu. To samo dotyczy się nauki chodzenia na smyczy ale jesteśmy przekonani, że i tą umiejętność opanuje bardzo szybko. Musi jednak być przyzwyczajana do regularnych spacerów. Zostaje w domu bez oznak lęku separacyjnego. Nie znamy jej stosunku do kotów. Mieszka obecnie z drugą sunią, ale to jej towarzyszka kojcowej niedoli. Stosunek do samców nieznany.

Szukamy dla Fibi odpowiedzialnego domu i świadomych, nastawionych na pracę z psem opiekunów, którzy otoczą ją ciepłem, uwagą, będą mieli odpowiednią dozę cierpliwości i pokażą jej piękne strony psiego życia. Ona potrzebuje jedynie świadomej rodziny, która zrozumie jej potrzeby i spokojnie do wszystkiego przyzwyczai.
Fibi przebywa w Małopolsce, niedaleko Krakowa

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Fibi, Labradorka do adopcjiFibi, Labradorka do adopcji Fibi, Labradorka do adopcji Fibi, Labradorka do adopcji Fibi, Labradorka do adopcjiFibi, Labradorka do adopcji Fibi, Labradorka do adopcji

9 thoughts on “Fibi, ok. 5-letnia urocza czekoladka szuka prawdziwego, ciepłego domku – nieaktualne”

  1. Przeszła juz wiele, należy się jej ciepły i przytulny dom.
    Mam też czekoladkę, ogrom niewypowiedzianej miłości.

  2. wysłałam ankietę adopcyjną, ciekawe, czy ktokolwiek się w ogóle odezwie w tej sprawie? mam już labradory, bardzo szczęśliwe i zadbane, także adoptowane, wiec wiem, jak się zachować w takim przypadku, a mimo to nikt stąd nawet nie bierze nas pod uwagę.. smutne to.. i dziwne moim zdaniem.

  3. Czy Fibi szuka nadal domu? Wysyłam do Państwa już tyle ankiet….miałam Labka odeszła w grudniu….
    Szukam przyjaciółki/ciela…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *