Alek, 7-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne

Alek, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy rodziny, dla której Alek będzie oczkiem w głowie a wspólnie spędzany czas przyjemnością a nie obowiązkiem.

ALEK 7 miesięcy. Zwariowany labkowy dzieciak, który żyje w myśl zasady „żyj jakby jutra miało nie być”. Wulkan energii i niesamowita gaduła. Typowy psi podrostek, który ma dużo do powiedzenia, nie usiedzi na miejscu i zawsze gna do przodu. A przy tym uśmiecha się tak rozbrajająco, że nie sposób się na niego złościć. Alek jest bardzo przyjacielskim psem. Chętnie poznaje nowych kumpli i nie ma problemu z dogadywaniem się. Nie znamy stosunku do kotów.

Nie powinien trafić do domu z małymi dziećmi ponieważ kompletnie nie zdaje sobie sprawy z własnej siły i wielkości. ALEK stara się zachowywać czystość ale nie można liczyć na cuda. To jeszcze dzieciak i tak też trzeba go traktować. Potrzebuje człowieka, który będzie wiedział jak okiełznać taką kupkę emocji. Aluś kocha człowieka, jest w niego wpatrzony i uwielbia się uczyć. Ma ogromny potencjał, więc fajnie gdyby trafił do domu, który będzie potrafił tym mądrze pokierować. Nie szukamy ,,treserów” tylko ciepłych i cierpliwych ludzi, znających predyspozycje i potrzeby rasy. Szukamy rodziny, dla której Alek będzie oczkiem w głowie a wspólnie spędzany czas przyjemnością a nie obowiązkiem.

OSOBY zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie zgłoszenia.
Obecnie przebywa w woj. mazowieckim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Alek, labrador do adopcji Alek, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *