List od Femi z nowego domu

Labradorka Femi

Witam serdecznie…

Pragnę serdecznie podziękować wolontariuszom Labradory.org za zaufanie i oddanie pod moją opiekę labradorki Femi. Ja, mój mąż oraz dzieci zakochaliśmy się w Femi od pierwszego wejrzenia. Jest ona cudownym psem, bardzo grzecznym i z każdą chwilą czuje się u nas coraz lepiej.

Jest pod opieką weterynarza, miała robione usg pęcherza moczowego, w którym nie zauważono żadnych nieprawidłowości. Zbadał uszy, w których stwierdził grzybicę. W dwóch sutkach (piątych) wyczuł guzki, którym się przyjrzy w czasie sterylizacji (prawdopodobnie je usunie), planuje tez rtg kręgosłupa. Jutro idziemy na badanie krwi.

Femi czuje się dobrze, kradnie jedzenie kiedy nie widzimy, a dzisiaj nawet ściągnęła sobie cukierka z choinki:) prawdziwy z niej też kanapowiec – śpi z nami w łóżku. Dobrze dogaduje się z kotem. Fajnie bawi się z córką piłeczką. Do wszystkich oczywiście się przytula. W pierwszy dzień pobytu cały czas za mną chodziła, dzisiaj spokojnie leży sobie na posłaniu.

Dzisiaj mija trzeci dzień jak Femi z nami mieszka i widzę jak oczy jej się śmieją. To naprawdę cudowne.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Was wolontariuszy, którzy walczycie o dobre i godne życie dla tych wspaniałych zwierzaków.

Z poważaniem
Anna

Poprzednie wpisy:
List od Femi – nieaktualne
List do Św. Mikołaja od Femi

Labradorka Femi

1 thoughts on “List od Femi z nowego domu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *