Forest 8-miesięczny labradorek – nieaktualne

Labrador Forest

Wyadoptowany. W trakcie procesu adopcyjnego.

CZEŚĆ jestem FOREST ❤️ mam 8 miesięcy i szukam NOWEGO DOMKU. Jestem typowym szczeniakiem, kocham zabawy, bieganie i wszystkie formy aktywności. Przeszedłem podstawowe szkolenie, nie brudzę w domku, zostaję sam i potrafię się sobą zająć.
Mam wszystkie szczepienia, odrobaczenia i chip. Nie nie jestem ideałem?
Jestem NORMALNYM szczeniakiem, rozpiera mnie energia , lubię gryźć buty i szaleć z dziećmi?
Mogę mieszkać z innymi pieskami, najlepiej z suniami. Koty ganiam bo uciekają, no ale przecież to chyba nic złego – jestem jeszcze wesołym szczylem?
Szukam domku, gdzie będę kochany i rozpieszczany. Rodziny , która będzie mnie zabierała na wycieczki , spacery i wyprawy.Jestem naprawdę fajnym i towarzyskim dzieciakiem. Mieszkam w woj.mazowieckim 🙂

Właściciel psa bardzo prosił Labradory.org o szybkie znalezienie dobrego domku dla Foresta. Nowa opiekunka psa zgłosiła się prawie natychmiast po ujrzeniu naszego postu na Facebooku, wypełniła ankietę. Ze względu na zbieżność miejsc zamieszkania nowych opiekunów i właścicieli psa, nastąpiła szybka wizyta przed-adopcyjna (nawet w niedziele Elfy z Labradory.org pilnie udzielają się dla dobra naszych potrzebusiów ??) i właściciele podjęli decyzje o wyadoptowaniu psa.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Labrador ForestLabrador ForestLabrador ForestLabrador Forest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *