Felek, 6-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne

Felek, labrador do adopcji

Nieaktualne. Biszkoptowy słodziak szuka odpowiedzialnych opiekunów.

FELEK to jeszcze szczenię, więc siusia, rozrabia, podgryza i szaleje. Rozpiera go energia i nie znosi nudy. Potrzebuje uwagi i zagospodarowania czasu. Szczeniak nie wychowa się sam i nowy dom powinien być tego świadomy. Przed nim nauka chodzenia na smyczy i dobrych manier. Jest bardzo pojętnym psiakiem więc dość dobrze kontroluje czystość, ale trzeba mieć na uwadze, że mogą zdarzyć się wpadki – to w końcu jeszcze dzieciak. Felek lubi naukę więc bardzo szybko opanował kilka podstawowych komend. Jest ciekawym świata ale też czułym i wrażliwym maluchem, który bardzo potrzebuje czuć, ze jest kochany.

Pies to nie zabawka, więc będziemy szukać odpowiedzialnych ludzi, którzy zdają sobie sprawę jak wygląda codzienne życie z psim MALUCHEM. SZUKAMY rozsądnych domów, znających potrzeby rasy i gotowych na pracę z psem. NIE szukamy domów gdzie labrador będzie mieszkał „na podwórku”, albo w kojcu czy budzie… . Nie szukamy domów, które oczekują ,,psa idealnego”. Nie szukamy domów, które uważają, że labrador to sama słodycz, która wychowa się bez udziału człowieka.

Obowiązuje procedura adopcyjna i kastracja w odpowiednim wieku. Psiak jest zdrowy. Został odrobaczony. Przebywa w woj mazowieckim

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Felek, labrador do adopcji Felek, labrador do adopcji

1 thoughts on “Felek, 6-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *