Fazi to 2,5-letni labrador do adopcji – nieaktualne

Fazi, labrador do adopcji

Wyadoptowany. FAZI pięknie wypieczony labrador szuka aktywnej rodziny.

Fazi jest pięknym, bardzo pogodnym, przyjaznym i ufnym psem. Kocha ludzi i okazuje to na każdym kroku. To bardzo serdeczny, wesoły i ciekawy świata pies, który uwielbia zabawę i ruch. Jest bardzo pokojowo nastawiony do wszystkich, nie przejawia żadnej agresji ani wobec psów ani ludzi, zdecydowany pacyfista. Koty lubi pogonić dla zabawy, ale gdy jest z wizytą u babci, która ma kota, jak najbardziej go toleruje. To bardzo inteligentny pies, otwarty na pracę z nim. Na smyczy trochę ciągnie, nauka chodzenia musi być kontynuowana. Zna podstawowe komendy. Bardzo lubi zabawy z piłką , szarpakiem. Lubi jazdę samochodem, grzecznie jedzie. Zostaje na kilka godzin sam w domu, okres młodzieńczego niszczenia ma już za sobą. Lubi wylegiwać się na kanapach. Ze względu na swoje gabaryty i sporą spontaniczność nie polecany do domu z małymi dziećmi. Jak to labrador kocha przede wszystkim człowieka, wodę I jedzenie, typowy labrador-żebrador.

Fazi sprawdzi się w aktywnym domu, bowiem trzeba zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu. Idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej aktywny tryb spędzania czasu. Szukamy dla Faziego ciepłego, pełnego miłości domu i opiekunów, dla których będzie pełnoprawnym członkiem rodziny i będzie im towarzyszył w codziennym życiu. Nie szukamy posiadacza psa lecz kochającej rodziny. Fazi jest zdrowy, ma książeczkę zdrowia, wszystkie wymagane szczepienia i jest zachipowany. Nie toleruje karmy z kurczakiem. Przebywa w Sandomierzu, woj. świętokrzyskie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Fazi, labrador do adopcji Fazi, labrador do adopcji Fazi, labrador do adopcji Fazi, labrador do adopcji Fazi, labrador do adopcji Fazi, labrador do adopcji Fazi, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *