Bodo to pies, który potrzebuje troskliwej i kochającej rodziny

Bodo, labrador do adopcji

Będzie wiernym i oddanym psim przyjacielem. Fundacja poMOC dla zwierząt.

BODO
MIESZANIEC LABRADORA
WYKASTROWANY
WIEK: 02/2016
WAGA: 33 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 9 LAT
Bodo trafił do schroniska z ulicy. Był zaniedbany i zdezorientowany, jednak szybko odnalazł się w schroniskowych warunkach i wrócił do dobrej formy. Nie znamy jego przeszłości, ale widać, że nie miał złych doświadczeń z ludźmi. Od samego początku był przyjaźnie nastawiony w stosunku do pracowników schroniska i wolontariuszy. Okazał się bardzo pozytywnym psem o wspaniałym charakterze.
Bodo pomimo wieku to nadal wesoły i chętny do zabawy psiak, w końcu labradory to wieczne szczeniaki, a on zdecydowanie ma w sobie geny labradora. Ma jeszcze mnóstwo energii i chęci do współpracy z człowiekiem. Lubi być blisko ludzi. W schroniskowym boksie doskwiera mu samotność. Cieszy się na widok znanych twarzy. Chętnie daje się głaskać i przytulać. Jest łasy na przysmaki, więc łatwo można zmotywować go do nauki. Wykonuje komendę „siad”, a nawet chętnie poda łapkę. Ze względu na łagodne usposobienie będzie doskonałym psem rodzinnym.
Bodo nie wymaga już bardzo aktywnej rodziny. Wystarczą mu dłuższe spacery oraz zabawa z opiekunem. Uwielbia patyki i zabawki. Potrafi jeszcze poszaleć ile sił w łapkach, można czasami zobaczyć w nim szczeniaka, który z młodzieńczą radością zatraca się w zabawie. Na smyczy niestety ciągnie, więc trzeba mieć trochę siły, by go utrzymać, ale przy regularnych spacerach jest to do wypracowania.
Bodo ma neutralny stosunek do innych czworonogów. Wydaje nam się, że w domu może zamieszkać z większą, zrównoważoną suczką. Psy powinny zapoznać się przed adopcją. Może być także psim jedynakiem w nowej rodzinie.
Z pewnością szybko odnajdzie się w domowych warunkach. Utrzymuje czystość, dobrze czuje się w pomieszczeniach. Idealnie gdyby zamieszkał w domu z ogrodem. Bez problemu poddaje także się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.
Bodo to pies, który potrzebuje troskliwej i kochającej rodziny. Będzie wiernym i oddanym psim przyjacielem. Mamy nadzieję, że ten fantastyczny pies nie zasiedzi się w schronisku i szybko znajdzie dobry dom.
Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Bodo, labrador do adopcji Bodo, labrador do adopcji Bodo, labrador do adopcji Bodo, labrador do adopcji Bodo, labrador do adopcji Bodo, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *