Fado wieści z nowego domu

Labrador Fado

Fado przewodnikiem domowego stadka.

Właśnie mija rok od kiedy Fado zagościł  w naszym domu. Fado ma się świetnie. Jest zdrowy i kochany.  Widać, że zmężniał i nabrał sporo siły. W zachowaniu również już  wydoroślał i spoważniał, chociaż zachował w sobie elementy labkowego dzieciństwa i szaleństwa ?. Czasami  nadal zdarza się, że złapie „labkową/psią głupawkę” ?. Są jednak sytuacje, kiedy w ułamek sekundy potrafi przestawić  się na „tryb akcyjno/stróżujący”.  Uwielbia biegać, pływać, bawić się piłką lub psimi zabawkami,  chodzić  na długie spacery i brać udział w naszych rodzinnych wyprawach nad morze lub jezioro.  Tego wszystkiego ma u nas pod dostatkiem ?

Od listopada Fado posiada towarzystwo  mniejszego brata Tajsona, również młodego – niespełna 2 letniego terierka/adopciaka.  Dwa tygodnie zajęło chłopakom dogadanie się ze sobą. Wielka w tym zasługa mądrości Fado, który jako pies-rezydent całkowicie zaakceptował nowego przyjaciela, wykazując się wielką cierpliwością, tolerancją, empatią i miłością.

Teraz chłopaki razem i bezproblemowo jedzą ze swoich misek obok siebie, bywa, ze polegują w jednym legowisku, bawią  się w zapasy i oczywiście pilnują domu, czujnie obserwując i oszczekując każdego kto przechodzi przy domowym ogrodzeniu. Obaj również uwielbiają długie i ciekawe spacery. Tajson jest wprost wpatrzony w  Fado jak w obrazek, a my z ciekawością obserwujemy, jak naśladuje jego zachowania. Fado natomiast jest niesamowitym przewodnikiem tego małego stadka ?

Przekazujemy pozdrowienia i słowa wszelkiej życzliwości dla całej społeczności labradory.org i jednocześnie zapewniamy, że Fado jest szczęśliwy i znalazł u nas swój dom, już na zawsze. ?

Poprzedni wpis:
FADO, 10-miesięczny uroczy Labrador szuka aktywnej kochającej rodzinki – nieaktualne

Labrador Fado Labrador Fado Labrador Fado Labrador Fado Labrador Fado Labrador Fado

 

3 thoughts on “Fado wieści z nowego domu”

  1. Ale Fado zmężniał, jest piękny. Ważniejsze jest jednak, że jest szczęśliwy. A najważniejsze, że znalazła się rodzina która dała mu to szczęście. Gratuluję rodzinie decyzji adopcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *