Ami, 2-letni labrador do adopcji – nieaktualne

Ami, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Chcemy, żeby trafił do ludzi dla których będzie wyjątkowy i najważniejszy.

Mimo młodego wieku jest dobrze wychowanym psem. Nie przejawia agresji i nie ma problemów w kontaktach z innymi zwierzętami. Zaproszony do zabawy na pewno nie odmówi ale sam narzucać się raczej nie będzie. Toleruje koty. Nie szuka zaczepki i świetnie dogaduje się innymi psami. Jest zrównoważony i spokojny ale nie czuje się komfortowo przy małych, głośnych i zaczepnych rasach.

Ami grzecznie zostaje w domu i spokojnie czeka na opiekuna. Pozostawiony sam, nie niszczy. Zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia. Poprawnie chodzi na smyczy i zna podstawowe komendy. Jak każdy młody pies potrafi porządnie pociągnąć jeżeli coś go zainteresuje. To zupełnie naturalne i nowy dom powinien zdawać sobie z tego sprawę.

Ami jest bardzo kontaktowy i nastawiony na pracę z człowiekiem. Potrafi się skupić, co pozwala na szybkie wypracowanie pozytywnych zachowań.
Szukamy dla niego najlepszego na świecie domu, gdzie będzie traktowany jak pełnoprawny członek rodziny. Zależy nam na fajnej i troskliwej rodzinie, która będzie miała dla niego czas. Chcemy, żeby trafił do ludzi dla których będzie wyjątkowy i najważniejszy.
Amiś jest zdrowy. Obecnie przebywa w okolicach Rzeszowa.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Ami, labrador do adopcji Ami, labrador do adopcji Ami, labrador do adopcji Ami, labrador do adopcji Ami, labrador do adopcji Ami, labrador do adopcji Ami, labrador do adopcji Ami, labrador do adopcji Ami, labrador do adopcji

1 thoughts on “Ami, 2-letni labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Dzień dobry,
    Jak wygląda proces adopcji?
    Byłam zainteresowana jednym psem, wypełniłam ankietę i zero informacji z Państwa strony, czy mam szansę, a jeśli nie to dlaczego.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *