Nie pozwólcie mu spędzić reszty życia w kojcu… – uaktualnienie

Dżeki, labrador do adopcji

W dalszym ciągu w schronisku… a przecież ma bardzo pozytywne komentarze…

Dżeki ma około dziesięciu lat. Niestety los sprowadził go w tym wieku do schroniskowego kojca. Mamy nadzieję, że nie zostanie w nim długo. Ten piękny pies czeka na swojego opiekuna, który będzie odpowiedzialny i pozwoli mu poczuć się w domu zupełnie bezpiecznie. Dżeki nie akceptuje innych zwierząt, dlatego szukamy dla niego domu, w którym będzie jedynakiem. Należy również uważać na niego przy karmieniu. Dżeki bardzo nie lubi dzielić się swoją miską. Ponadto jest przesympatycznym psem, który uwielbia długie spacery oraz zabawę na wybiegu. Jest nadal bardzo aktywny. Nie pozwólcie mu spędzić reszty życia w kojcu.

Schronisko dla zwierząt w Gaju, ul. Nadbrzeżna 3/10, 63-100 Śrem,
Kontakt w sprawie adopcji: Schronisko dla zwierząt w Gaju tel. 661 222 200
510926771 – Karolina


Komentarz do wpisu Pani Beaty:

Dżeki jest super ?miałam przyjemność kilka razy wyprowadzić go na spacer podczas niedzielnych wizyt w schronisku w Gaju. Sama bym go zaadoptowała, niestety mam już jednego adopciaka i ani mój pies ani Dżeki nie tolerują innych psów. To naprawdę przesympatyczny pies, który garnie się do człowieka.

Komentarz do wpisu Pana Mariusza:

Pies przekochany, jak jesteśmy w Gaju biorę go na wybieg. Potrzebuje trochę czasu żeby zobaczyć człowieka bo na początku musi wszystko powachac ?? widać że jest spokojny, a i z innymi psami potrafi się dogadać, bo w tej chwili mieszka w kojcu razem z suczką Halinką. Pies ma około 10 lat, niestety, moje 3 piętro w kamienicy byłoby dla niego koszmarem..

Ogłoszenie grzecznościowe.

Dżeki, labrador do adopcji Dżeki, labrador do adopcji Dżeki, labrador do adopcji

3 thoughts on “Nie pozwólcie mu spędzić reszty życia w kojcu… – uaktualnienie”

  1. Dżeki jest super ?miałam przyjemność kilka razy wyprowadzić go na spacer podczas niedzielnych wizyt w schronisku w Gaju .Sama bym go zaadptowala ,niestety mam juz jednego adopciaka i ani mój pies ani Dżeki nie tolerują innych psów. To naprawdę przesympatyczny pies który garnie się do człowieka.

  2. Pies przekochany, jak jesteśmy w Gaju biorę go na wybieg. Potrzebuje trochę czasu żeby zobaczyć człowieka bo na początku musi wszystko powachac ?? widać że jest spokojny, a i z innymi psami potrafi się dogadać, bo w tej chwili mieszka w kojcu razem z suczką Halinką. Pies ma około 10 lat, niestety, moje 3 piętro w kamienicy byłoby dla niego koszmarem..

  3. Dziękuję Pani Bernardetcie, że ekspresowo zajęła się sprawą. Na olx piszą wprost, ze ten pies płacze w kojcu. A wygląda na to, że jest w schronisku krótko, czyli po adopcji będzie łatwiejsza socjalizacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *