NOBI – piękny, szlachetny labrador, który niestety mieszkał długo w kojcu… – nieaktualne

Nobi, labrador do adopcji

Wyadoptowany. W drodze do psiego hoteliku, kolejnego etapu życia…

Kojcowe życie ma już za sobą, od wczoraj jest pod opieka Labradory.org. Nobi ma 11 lat, jest niezwykle przytulaśnym, spragnionym człowieka labkiem i do tego naprawdę pięknej urody. Kocha ludzi, dzieci (wychowywany wcześniej z dziećmi). W jego spojrzeniu widać oddanie i miłość do człowieka.

Z racji wieku i ciągłego przebywania w kojcu, wydawało się, że Nobi ma problemy z chodzeniem, ale bardziej wynik braku ruchu, spacerów. Włączona już suplementacja poprawiła jego poruszanie się. Najważniejszym bodźcem, który poprawił jego mobilność okazało się towarzystwo innych psów, gdyż Nobi zamieszkał wczoraj w hoteliku w doborowym towarzystwie dużych i małych czworonożnych przyjaciół.

Nobi jest na razie zaniedbany, musi schudnąć, wymaga z pewnością dokładnej diagnostyki, którą zaczynamy w przyszłym tygodniu. Ma też na skórze dwie narośle, które wg zapewnień poprzednich właścicieli były diagnozowane z weterynarzem i nie budzą powodów do niepokoju(?). Szukamy dla Nobiego domu stałego lub tymczasowego bez schodów, gdzie odnajdzie się znów jako członek rodziny, będzie miał stały kontakt z człowiekiem, będzie czuł się potrzebny i kochany. Ogromnie cieszymy się, że stał się naszym podopiecznym, gdyż na jego widok, każdemu z nas robi się ciepło na sercu, taki z niego fajny labek. Nobi znajduje się obecnie w woj. łódzkim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta),
✉ adopcje@labradory.org

Zdjęcia z poprzedniego miejsca:Nobi, labrador do adopcji Nobi, labrador do adopcji Nobi, labrador do adopcji Nobi, labrador do adopcji Nobi, labrador do adopcji Nobi, labrador do adopcji Nobi, labrador do adopcji Nobi, labrador do adopcji Nobi, labrador do adopcji Nobi, labrador do adopcji

2 thoughts on “NOBI – piękny, szlachetny labrador, który niestety mieszkał długo w kojcu… – nieaktualne”

  1. O jaki kochany, milusi bardzo… Kochać, kochać, kochać… To absolutna powinność człowieka. Trzymam kciuki, aby udało się labka odciążyć z kilogramków, bo te biedne stawy pewnie trzeszczą… Ludzie strasznie nieodpowiedzialnie karmią psy… Dużo miłości, buziaczków i przytulaczków pomagających wrócić do zdrowia 🙂 Ola

  2. Takie narośle u labków są czymś, co jest bardzo częste, weterynarze mówią, że labki mają to genetycznie. Sama mam labka i też ma takie narośle mimo częstych konsultacji u weterynarza. Moi znajomi, którzy mają labradory też mają z tym problem. Nie znalazłam weta, który umiałby powiedzieć co to jest. Moim zdaniem nie jest to kwestia zaniedbania i może właściciele mówią prawdę…….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *