BARTEK, 14-miesięczny piękny labrador do adopcji – nieaktualne

Bartek, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Kto zechce mądrze przeprowadzić go przez życie?❤️

Ten młodziutki kawaler jest niezwykle pogodnym, wesołym i energicznym labradorem. Kocha człowieka i jest w niego wpatrzony jak w obrazek ❤️. Bardzo chętnie współpracuje z opiekunem. Jest energiczny i radosny. Bez problemu dogaduje się z suniami. W stosunku do psów bywa namolny i czasem zaczepny. Stara się utrzymywać czystość ale to jeszcze dzieciak, więc może być różnie. Nie jest typem niszczyciela ale jak każdy młody labek – nie lubi się nudzić.

Bartuś raczej słabo odnajdzie się w miejskich warunkach. On po prostu mało widział i wielu rzeczy nie zna, więc do wszystkiego będzie musiał się przyzwyczaić. Na pewno odnajdzie się w nieco spokojniejszych lokalizacjach niż miejskie centrum, czy ciasne blokowiska. Bartuś jest psem wyjątkowym. Jakiś czas temu stwierdzono u niego zmiany w łokciu. Chłopak powinien być pod kontrolą weterynaryjną. Nowi opiekunowie powinni zdawać sobie sprawę jak poprawnie prowadzić takiego psa. Szukamy dla niego świadomego i odpowiedzialnego domu, który otoczy go miłością i opieką. Zależy nam na rodzinie, która zdaje sobie sprawę jak wygląda codzienność z podrostkiem. To fajny, energiczny dzieciak, którego trzeba mądrze przeprowadzić przez życie. Bartek przebywa w woj. śląskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Bartek, labrador do adopcji Bartek, labrador do adopcji Bartek, labrador do adopcji Bartek, labrador do adopcji

10 thoughts on “BARTEK, 14-miesięczny piękny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Rewelacyjny ten Bartuś 🥰 Dogadał by się z naszymi suniami, tylko że my mieszkamy w dużym (na razie) mieście ☹️ Powodzenia chłopaku !

  2. Proszę o telefon myślę o adopcji, mam dwie sunie spokojne,koty ,będzie w domu, jest ogród i trawnik.
    Zawsze marzyłam o takim psiaku, jedyny warunek czy ma spokojny charakter do dzieci🙂tel. 601352335

  3. Witam serdecznie, mam do oddania 4miesiecznego owczarka belgijskiego!Z rodowodem i z aktualnymi szczepieniami pies zadbany zdrowy reszta info pod nr 661509449 Nie chce by trafił do schroniska odrazu podkreślam pies do twardej ręki czyli szkolenia może ktoś zna osobę z służb mundurowych kto by zabrał psiaka woj.dolnosląskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *