Donat – ok. 1 roczny przeuroczy, roześmiany od ucha do ucha pies w typie labradora do adopcji – nieaktualne

Donat, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla naszego ślicznego Donatusia aktywnych opiekunów…

Przedstawiamy naszego nowego podopiecznego – przeuroczego, niezwykle wesołego, o niespożytej energii ok. rocznego Donata. Donat jak przystało na młodego psa ma wprost niespożyte pokłady energii, uwielbia zabawy z innymi psami. Cechuje go zero agresji zarówno w stosunku do psów jak i suczek.

Nauka chodzenia na smyczy jest pod nadzorem opiekunki doskonalona, chłopak bardzo ładnie jako pasażer jedzie w samochodzie. W domu zachowuje czystość.

Boi się jeszcze gwałtownych ruchów i krzyku, prawdopodobnie był krzywdzony przez mężczyznę, bo daje oznaki jakiejś obawy przed nimi.

Szukamy dla naszego ślicznego Donatusia aktywnych opiekunów, najchętniej z drugim psem lubiącym się biegać i bawić, bo nuda i leżenie to nic ciekawego dla naszego labka.

Donat jest zaszczepiony i odrobaczony.

Czeka na swój wymarzony domek w naszym domu tymczasowym pod troskliwym nadzorem opiekunów: Joasi, Tomka i psiej wychowawczyni naszych potrzebusiów, czarnej labradorki Cookie w Krakowie.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Donat, labrador do adopcji Donat, labrador do adopcji Donat, labrador do adopcji Donat, labrador do adopcji Donat, labrador do adopcji Donat, labrador do adopcji Donat, labrador do adopcji Donat, labrador do adopcji Donat, labrador do adopcji

13 thoughts on “Donat – ok. 1 roczny przeuroczy, roześmiany od ucha do ucha pies w typie labradora do adopcji – nieaktualne”

  1. Jeśli jest Pani zainteresowana ewentualna adopcją pieska prosimy om wypełnienie formularza adopcyjnego. Piesek jest w domu tymczasowym w Krakowie.

   1. Wypełniłam formularz adopcyjny 26 maja. Co powinnam zrobić dalej? Czy ten formularz może być aktywny także w przypadku innych piesków? Czy należy wypełniać kolejne?

    1. Witam, tak formularz adopcyjny wypełnia sie tylko raz. Oczywiście pozostaje on nadal aktywny przy zainteresowaniu adopcja innych ogłaszanych przez nas piesków. Jeśli znów będzie Pani zainteresowana adopcja jakiegoś labradorka, wystarczy zadzwonić pod podane w każdym poście ogłoszeniowym nr. tel., podać swoje nazwisko i poprosić o dopisanie do ankiety danego pieska. Ankieta w ten sposób znów się aktualizuje

 1. Dzień dobry, jestem zaintersowna. Mieszkam na Dolnym Śląsku, gdzie można zobaczyć pieska? Dojazd to nie problem.

 2. Witam miałem takiego samego.Chetnie bym adoptować tylko czy istnieje możliwość transportu do Poznania?

  1. Jesteśmy grupą wolontariuszy i nie dysponujemy własnym transportem. Pod adoptowanego psa trzeba przyjechać we własnym zakresie. Są również firmy transportujące psy i możemy chętnie pomóc w wskazaniu współpracującej z nami firmy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *