Dexter, prześliczny labrador do adopcji – nieaktualne

Dexter, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Ma trzy lata i już został skrzywdzony przez człowieka…

DEXTER – ma 3 lat jest pięknym biszkoptem o cudownych oczkach, pięknej sylwetce. Pies chyba został bardzo przez człowieka skrzywdzony. To bardzo ułożony pies, chodzi pięknie na smyczy, zna podstawowe komendy, ale jakoś widać po nim, jego młodzieńcza labkowa radość została stłumiona.

Podejrzewamy, że jego energetyczność i przysłowiowy temperament młodego psa były tłumione i karcone. Prawdopodobnie poprzedni opiekun nie radził, nie chciał sobie poradzić w temperamentem psa i pies był tłumiony elektroniczna obrożą. Dexter został jednak oddany przez właściciela, bo nagle stwierdzono, ze pies ma padaczkę, nikt go nie leczył i nie chce leczyć. przestał się nim interesować.

Labek dostaje od kilku dni leki przeciwpadaczkowe – PHENOLEPTIL 100mg – 1/2 tabletki i ataki są pod kontrola.

Szukamy bardzo pilnie DT/DS, który ma doświadczenie z ta chorobą, ponieważ schronisko nie jest miejscem dla tego pięknego psa. Opiekunka ze schroniska jest zdania, ze Dexter powinien być jedynym psem w rodzinie, albo zamieszkać tylko z sunią. Nie znamy jego stosunku do kotów. Pies jest odrobaczony i zaszczepiony. Woj. zachodnio-pomorskie, powiat stargardzki.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta),
✉ adopcje@labradory.org

Dexter, labrador do adopcji Dexter, labrador do adopcji Dexter, labrador do adopcji Dexter, labrador do adopcji Dexter, labrador do adopcji Dexter, labrador do adopcji Dexter, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *