List od wspaniałej rodzinki Mokki

Labradorka Mokka

„Minęły już ponad dwa lata odkąd Mokka jest z nami. Wiele się u nas zmieniło przez ten czas…”

Przeprowadzka do domu, który otaczają hektary lasów, pól i łąk, które są najlepszym miejscem na wspólne spacery. Mokka zyskała także towarzystwo :-). Koty, które kiedyś były wrogami dziś są przyjaciółmi :-). W lutym pojawił się też pies- przygarnięty przez nas Rambo z którym Mokka i koty stworzyły super ekipę. Przez kolejne miesiące pojawiały się kolejne psy na DT z którymi Mokka zawsze super się dogadywała. W lipcu byliśmy z Mokka na kolejnych wakacjach nad morzem. Pojechaliśmy z jednym psem, wróciliśmy z trzema :-). Na naszej drodze stanęły dwa psie dzieciaki, które porzucił człowiek. Jedna z dziewczyn szybko znalazła nowy dom w zaprzyjaźnionej rodzinie. Druga… została u nas!

Przepadliśmy po adopcji Mokki totalnie, teraz żadne zwierzę na naszej drodze nie zostaje bez pomocy. Jesteśmy domem tymczasowym, szukamy nowych rodzin skrzywdzonym psom i kotom, a jak widać są i takie, które zostają z nami na zawsze.

Jedno się u nas nie zmieniło. Adopcja Mokki to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć! No i Mokka… ona też nic się nie zmieniła! Dalej jest tym samym wulkanem energii, pełnym miłości i niezdarności mimo 6 lat na karku :-).

Pozdrowienia
od Kasi, Marcina, Mokki, Ramba, Mutry i bandy miauczących!

Poprzednie wpisy:
Labradorka Mokka – zobaczcie mnie w akcji na filmie – nieaktualne
Labradorka Mokka – przeczytaj co pisze o sobie, poznaj, pokochaj

Labradorka Mokka Labradorka Mokka Labradorka Mokka Labradorka Mokka Labradorka Mokka Labradorka Mokka Labradorka Mokka

 

One thought on “List od wspaniałej rodzinki Mokki”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *