List od wspaniałej rodzinki Mokki

Labradorka Mokka

„Minęły już ponad dwa lata odkąd Mokka jest z nami. Wiele się u nas zmieniło przez ten czas…”

Przeprowadzka do domu, który otaczają hektary lasów, pól i łąk, które są najlepszym miejscem na wspólne spacery. Mokka zyskała także towarzystwo :-). Koty, które kiedyś były wrogami dziś są przyjaciółmi :-). W lutym pojawił się też pies- przygarnięty przez nas Rambo z którym Mokka i koty stworzyły super ekipę. Przez kolejne miesiące pojawiały się kolejne psy na DT z którymi Mokka zawsze super się dogadywała. W lipcu byliśmy z Mokka na kolejnych wakacjach nad morzem. Pojechaliśmy z jednym psem, wróciliśmy z trzema :-). Na naszej drodze stanęły dwa psie dzieciaki, które porzucił człowiek. Jedna z dziewczyn szybko znalazła nowy dom w zaprzyjaźnionej rodzinie. Druga… została u nas!

Przepadliśmy po adopcji Mokki totalnie, teraz żadne zwierzę na naszej drodze nie zostaje bez pomocy. Jesteśmy domem tymczasowym, szukamy nowych rodzin skrzywdzonym psom i kotom, a jak widać są i takie, które zostają z nami na zawsze.

Jedno się u nas nie zmieniło. Adopcja Mokki to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć! No i Mokka… ona też nic się nie zmieniła! Dalej jest tym samym wulkanem energii, pełnym miłości i niezdarności mimo 6 lat na karku :-).

Pozdrowienia
od Kasi, Marcina, Mokki, Ramba, Mutry i bandy miauczących!

Poprzednie wpisy:
Labradorka Mokka – zobaczcie mnie w akcji na filmie – nieaktualne
Labradorka Mokka – przeczytaj co pisze o sobie, poznaj, pokochaj

Labradorka Mokka Labradorka Mokka Labradorka Mokka Labradorka Mokka Labradorka Mokka Labradorka Mokka Labradorka Mokka

 

One thought on “List od wspaniałej rodzinki Mokki”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *