DENIS – wieści z nowego domku – jak z przerażonego, wychudzonego labradora stał się biszkoptowym księciem

Labrador Denis

Denis – biedna, wychudzona bożonarodzeniowa znajda, przeganiana na wsiach w okolicach Świdnicy przez wielu ludzi, zamieszkał w zeszłym tygodniu w nowym domku w Łodzi.

Jest bardzo przyjaznym, łagodnym labradorem, na którego przybycie niecierpliwie czekał pan Paweł z Rodziną, a Denis od razu przylgnął do rodziny i uśmiechnięty od ucha do ucha rozpoczął nowe życie.
Zaliczył już wizytę u weterynarza, został zachipowany i zaszczepiony, siedział grzecznie z kilkoma innymi psami w poczekalni przychodni. A na koniec dostał w prezencie nową obróżkę i smycz od Pani doktor, na nową drogę życia.
W trzecim dniu pobytu w nowym domu Denis przeszedł jeszcze metamorfozę w psim SPA. Zobaczcie zresztą na poniższe zdjęcia, jakim pięknym, jaśniejszym o dwa kolory psem jest teraz Denisek.

Po pięciu dniach pobytu psa w nowym domu nawiązana zostałam wspaniała więź miedzy labradorem a jego opiekunami.

MY, Labradory.org dziękujemy za podarowanie Denisowi super domku, życzymy wszystkim dużo pozytywnych emocji i szczęśliwych lat z psem.

Korzystając z okazji pragniemy podziękować :

  • Panu Piotrowi M. z Lubachowa k/ Świdnicy za przygarnięcie psa i opiekę na nim Az do dnia adopcji
  • Pani Grażynie G. z TOZ Świdnica za pomoc w zaopatrzeniu w karmę, wstępne badanie weterynaryjne i częściowy transport psa na drodze do nowego domu
  • I Tobie Jakubie S. za jak zwykle ofiarną pomoc i ogrom serca dla naszych podopiecznych, dzięki za transport do miejsca docelowego, za wszelkie informacje i realne wsparcie

Poprzedni wpis:
DENIS – około 3-4 letni młodziutki labrador do bardzo pilnej adopcji – nieaktualne

Labrador Denis Labrador Denis Labrador Denis Labrador Denis Labrador Denis Labrador Denis Labrador Denis

One thought on “DENIS – wieści z nowego domku – jak z przerażonego, wychudzonego labradora stał się biszkoptowym księciem”

  1. Śliczny piesio Cieszę się że znalazł kochający domek Wszystkiego dobrego i dużo radości ❤❤❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *