Znaleziono labradorkę – nieaktualne

Znaleziona labradorka

Wróciła do właściciela. Województwo łódzkie.

Znalazłem wczoraj w nocy (19.01.2029r.) w okolicy ulicy Kozietulskiego w Skierniewicach brązową sunię w typie labradora (na krótkich łapach).
Kontakt ………………….

Źródło: Facebook

Pomagamy w znalezieniu domu.

Znaleziona labradorka Znaleziona labradorka Znaleziona labradorka Znaleziona labradorka

3 thoughts on “Znaleziono labradorkę – nieaktualne”

  1. Witajcie,

    Czy Sunia znalazła już dom bądź wróciła do Właściciela? Jak nie, chętnie przyjmę do siebie. Mam 2 dzieci i 2 -letniego Springer Spaniela. Kocham labki (bardzo odchorowałam smierć ostatniej suni i postanowiłam poszukać innej rasy, żeby zapomnieć..ale się nie da.. Springer ( wykastrowany) kochany pies ale to taran i bardzo potrzebuje kumpelki w domu.. szukam suni- do kochania, na kolanka.. delikatnej i chętnej do zabawy z dziećmi;)
    Mieszkamy w centrum miasta, blisko dużego parku.. a latem na leśnej działce.. psy zabieramy ze sobą na wakacje albo jak się nie da – mamy zaprzyjaźniony domowy hotelik..
    Justyna

    1. Witam, właściciel jest znany i w dniu dzisiejszym próbował się kontaktować w sprawie odebrania psa. Niestety spotkał się tylko z komplikacjami i brakiem możliwości odebrania SWOJEGO pupila. Sprawa jest w toku i pies nie jest do adopcji. Pierwsza data, która nie zgadza się w ogłoszeniu to data znalezienia psa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *