Delta, suczka w typie labradora do adopcji – nieaktualne

Delta do adopcji

Wyadoptowany. Czeka na kochający dom.

DELTA
MIESZANIEC LABRADORA
BĘDZIE WYSTERYLIZOWANA PRZED ADOPCJĄ
WIEK: 12/2021
WZROST: OK. 50-55 CM
WAGA: 27 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 6 LAT

Delta została oddana do schroniska z powodów osobistych właścicieli. To typowy labrador, jest wesoła, żywiołowa i skora do zabawy. Ma w sobie mnóstwo energii, musi trafić do aktywnej rodziny. Przyszli opiekunowie muszą poświęcić jej także czas na naukę i ułożenie, ponieważ to jeszcze psie dziecko. Widać, że poprzedni właściciel nie zajął się jej wychowaniem. Delta uwielbia kontakt z człowiekiem, jest ufna i szybko się przywiązuje. Lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawia jej ogromną radość. Widać, że bez człowieka nie potrafi żyć.

Ma świetny kontakt z innymi psami, nie popada w konflikty. Lgnie do innych psów i z przyjemnością zawiera psie znajomości. W nowym domu może zamieszkać z innym czworonogiem. Psy powinny zapoznać się przed adopcją. Delta sprawdzi się w aktywnym domu. Trzeba zapewnić jej odpowiednią dawkę ruchu. Uwielbia długie spacery, idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej długie piesze wycieczki lub chodzenie po górach. Delta jest bystra i szybko się uczy. Jest łakomczuchem, a za psie przysmaki zrobi wszystko, więc łatwo zmotywować ją do współpracy. Ciągnie na smyczy i jest szybka. Gdy coś ją zainteresuje ciężko utrzymać ją na smyczy. Jest to oczywiście do wypracowania.

Delta nadaje się do domu z dziećmi. Jest łagodna, ale trzeba pamiętać, że to duży pies, który nie ma wyczucia, dlatego nie polecamy jej do bardzo małych dzieci. Bez problemu poddaje także się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym. Delta to mądra sunia, która szybko się uczy. Mamy nadzieję, że trafi do domu, który wykorzysta jej potencjał. Czeka na kochających o odpowiedzianych opiekunów w schronisku na Śląsku. Pierwszym krokiem do adopcji jest wypełnienie ankiety.
Nasz adres mailowy: pomoc@dla-zwierzat.pl. Napisz do nas, wyślemy Ci ankietę.
Kontakt w sprawie adopcji: Natalia: 504 725 567

Źródło: TOZ

Ogłoszenie grzecznościowe.

Delta do adopcji Delta do adopcji Delta do adopcji Delta do adopcji Delta do adopcji Delta do adopcji Delta do adopcji Delta do adopcji Delta do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *