SIMON 5-letni, wrażliwy, łagodny i delikatny labrador do adopcji – nieaktualne

Simon, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy, fajnej i cierpliwej rodziny, przy której Simi poczuje się bezpiecznie.

Nie jest typem przebojowego chuligana, który rządzi i nie znosi sprzeciwu. Jest nastawiony na człowieka i nie odstępuje go na krok. Możliwość bycia blisko jest dla niego najważniejsza. Nie jest psem konfliktowym i nie szuka zaczepki. W momentach zagrożenia, zawsze się wycofuje. Przez swoją „uległość”, nieraz dostał „po głowie”, a mimo to, wciąż pozostaje pacyfistą. Simon nie powinien trafić do rodziny z psem o mocnym charakterze, bo będzie nieszczęśliwy. Na pewno odnajdzie się w domu z innym, spokojnym zwierzakiem, który pozwoli mu być sobą. Nie znamy stosunku do kotów, ale on nie jest zabijaką, więc odpowiednie zapoznanie na pewno przyniesie pożądane efekty. Simi jest w trakcie nauki czystości, „dobrych manier” i chodzenia na smyczy. Zaczyna rozumieć zasady miejskiego i domowego życia. Pozostawiony sam, nie niszczy i nie szczeka. Uwielbia aporty i noszenie wszystkiego w pyszczku. To diamencik, który trzeba umiejętnie i delikatnie oszlifować.

SZUKAMY rozsądnych domów, gotowych na pracę z psem. Chłopak powinien trafić do odpowiedzialnych ludzi, którzy zdają sobie sprawę jak wygląda codzienne życie z adopciakiem. Szukamy, fajnej i cierpliwej rodziny, przy której Simi poczuje się bezpiecznie. To ciepły, kontaktowy pies, który potrzebuje spokoju i miłości jak powietrza. Stabilizacja, bardzo mu pomoże wyjść ze skorupki i uwierzyć w siebie. Simon przebywa w DT na śląsku.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Simon, labrador do adopcji Simon, labrador do adopcji Simon, labrador do adopcji Simon, labrador do adopcji Simon, labrador do adopcji Simon, labrador do adopcji Simon, labrador do adopcji Simon, labrador do adopcji Simon, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *