Dora, piękna labradorka do adopcji

Dora, labradorka do adopcji

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Krynicy-Zdroju.

Pilnie szukamy domu stałego dla pięknej i mądrej Dorci (Labradora retrievera). Dora ma nie cały rok i jest sunią odebraną na zrzeczenie, z hodowli psów rasowych. Dorcia ma niecały rok, tym samym jest jeszcze psim dzieckiem. Jest bardzo mądra, grzeczna oraz bardzo szybko się uczy. Dora dobrze dogaduje się z innymi psami i kotami. Szukamy dla niej opiekuna który zna potrzeby rasy, z którym zamieszka w domu lub mieszkaniu jako pełnoprawny członek rodziny. Szukamy domu w którym nie będzie małych dzieci gdyż sunia waży ponad 30 kg. Sunia jest zdrowa, ma wszystkie szczepienia oraz jest zaczipowana. Dora czeka teraz na zabieg sterylizacji. Jeżeli w nowym domu są inne psy muszą być po zabiegu sterylizacji lub kastracji chirurgicznej. Obowiązuje pełna procedura adopcji. Dora do nowego domu przeprowadzi się z wyprawką. Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt telefoniczny: 530 044 074.

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Dora, labradorka do adopcji Dora, labradorka do adopcji Dora, labradorka do adopcji

4 thoughts on “Dora, piękna labradorka do adopcji”

  1. Czemu inny pies będący w domu ma być wykasyrowany skoro ta suczka będzie wysterylizowana? Mam niekasyrowanego psa, goldena, i szukam drugiego.

  2. Dzień Dobry czy Dorcia znalazła już swój dom jesteśmy, interesowani adopcja mieszkamy w domku blisko jeziora i lasu spory ogród

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *