Dela, ok. 4-letnia urocza hebanowa labradorka szuka ciepłego domku – nieaktualneWyadoptowa

Dela, labradorka do adopcji

Nieaktualne. Amatorka turystyki i spacerów do pokochania.

Dela – ma około 3-4 lata. Została zabrana przez dobre serducha z bardzo złych łańcuchowych warunków. Obecnie labradorka jest piękna, bardzo zadbana, uwielbia dorosłych i dzieci. Aktywna, kocha spacery. W sumie poprawnie chodzi na smyczy, chyba, że zauważy coś interesującego, to wtedy potrafi pociągnąć w tym kierunku. Dobrze będzie pasować dla rodziny, która lubi podróżować i spędzać dużo czasu na łonie natury. W stosunku do psów nie wykazuje agresji, ale nie pozwoli się też zdominować. Może zamieszkać z kotem. Nie lubi zostawać sama w domu, wiec ważne jest, aby trafiła do domu, który poświęci jej czas na oswojenie z nową rzeczywistością. Dela je suchą karmę z rybą, jest oczywiście labradorem żebradorem. Lubi też sprawdzać kosz na śmieci w celu znalezienia czegoś jadalnego. W czasie karmienia broni zasobów, wiec przy drugim psie musi być karmiona osobno.

Szukamy pilnie dla Deli pełnego miłości, stabilnego domu, gdzie będzie traktowana jak członek rodziny, aby po tym wszystkim, czego doświadczyła już w swoim życiu, mogła poczuć sie szczęśliwym, kochanym przez człowieka psem.

Dela jest zaszczepiona, odrobaczona, zabezpieczona przeciwko kleszczom, wysterylizowana.
Przebywa obecnie w Warszawie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Dela, labradorka do adopcji Dela, labradorka do adopcji Dela, labradorka do adopcji Dela, labradorka do adopcji Dela, labradorka do adopcji Dela, labradorka do adopcji Dela, labradorka do adopcji

6 thoughts on “Dela, ok. 4-letnia urocza hebanowa labradorka szuka ciepłego domku – nieaktualneWyadoptowa”

    1. Witam,bardzo nam zależy na adopcji dziewczynki.Będzie miala dom pełen ciepła, troski i miłości!!! nie będzie sama w domu, zawsze będzie z moją siostrą. Niedawno umarła nam nasza także hebanowa labradorka ze starości i bardzo nam zależy na adopcji .Gwarantuje,że u nas w domu wreszcie dozna szacunku , szczęścia, miłości .I będzie członkiem Rodziny.
      Pozdrawiam serdecznie, Jacek Blicharski.

  1. Witam, bardzo nam zależy na piesku i będzie miał dom pełen ciepła i miłości. Bardzo Nam zależy na szybkiej adopcji dziewczynki, Nasze serca są w smutku bo niedawno umarła nam dziewczynka labradora ze starości. Pozdrawiamy serdecznie.

  2. Witam. bardzo nam zależy na adopcji dziewczynki. Będzie miała dom pełen, ciepła, troski,szacunku i miłości!!! Nie będzie sama w domu, zawsze będzie z moją siostrą. Niestety niedawno umarła.nam także hebanowa labradorka ze starości i bardzo nam zależy na adopcji Deli. Gwarantujemy, że u nas w domu wreszcie dozna szacunku, miłośći.I będzie członkiem Rodziny.
    Pozdrawiam serdecznie, Jacek Blicharski.

  3. Witam,bardzo nam zależy na adopcji.Piesek będzie miał dom pełen szacunku, troski i miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *