Dania, 6-letnia mix labradorka do adopcji

Dania do adopcji

Jednym słowem: pies ideał, tylko bezdomny!

DANIA
W typie rasy: Labrador
Wiek: 6 lat
Płeć: samica
Waga: 47 kg
Nr: 0144/22
Status: do adopcji
Przyjęty: 2022-01-25
Znaleziony: Kiełpin Poduchuwy, ul. Brzegowa
Boks: 414 R12
Grupa: G13
Nasza Danusia jest bardzo ciekawa wszystkiego co ją otacza – zapachów, dźwięków, innych psów no i ludzi. Na Akcji Adoptuj Warszawiaka pokazała, że jest wzorowym podróżnikiem (pięknie jechała autobusem) i rewelacyjnie sobie radzi w tłumie psów i ludzi, nie prowokuje psich awantur (ani nie wdaje się w cudze) i ładnie zaznajamia się z nowymi psiakami. Dania to dziewczyna do kochania – spokojnie przyjmowała wszystkie głaszczące ją ręce, a do “wybranych” się przytulała. A jak ona się przytula, to serce się grzeje. Danusia pokazała, że ma ładny i delikatny kontakt z dziećmi.

Dania do adopcji

Dania potrzebuje domu, który będzie kochać ją mądrze – oprócz miłości da jej mnóstwo ruchu i racjonalną dietę i nie ulegnie “proszącym oczom”. Bo Dania musi schudnąć. Ona uwielbia ruch, pływanie (tak! tak! woda ciągnie ją jak magnes) i zabawę, a przy tej tuszy trudno jej robić to co lubi. Czyli jednym słowem: pies ideał, tylko bezdomny! Szukamy dla Danuśki domu na jej miarę! Ludzi z sercem i z rozumem! Takich, którzy pomogą i ukochają! I nigdy, przenigdy nie porzucą…

Kontakt w sprawie adopcji
Małgosia 664 92 33 11
Monika 603 656 853
Kontakt z Biurem Przyjęć i Adopcji Zwierząt 573 172 220

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Dania do adopcjiDania do adopcjiDania do adopcji Dania do adopcji Dania do adopcji Dania do adopcji

3 thoughts on “Dania, 6-letnia mix labradorka do adopcji”

  1. Mam swoją 10 letnia labradorkę, mega cudowną Sarę, kochającą wszystkich. Jednak ma nowotwór złośliwy. Chętnie zaadoptuje Danusię, jednak moja Sara podobnie ma problemy z otyłością, mimo iż nie ulegam cudnym oczkom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *