Dynio, młodziutki pies w typie labradora do adopcji – nieaktualne

Dynio, labrador do adopcji

Został na zawsze w domu tymczasowym. Szarpak w zębach, błysk w oku i ukochany człowiek u boku – tak Dynio chciałby spędzić resztę życia!

Wspaniały i przyjacielski labrador, który całym sobą pokazuje jak bardzo kocha świat. Jak każdy labrador uwielbia kontakt z człowiekiem, zabawę i węszenie. Kto z Was lubi spędzać czas nad wodą i aktywnie wędrować przez świat dla tego Dynio będzie świetnym kompanem. Energia i witalność to drugie imię tego psa! Uśmiech z rana? Proszę bardzo! Poszukiwanie jedzenia? Jak najbardziej! Szarpak w zębach, błysk w oku i ukochany człowiek u boku – tak Dynio chciałby spędzić resztę życia! Uważasz, że podołasz tym obowiązkom? Że będziesz odpowiednim rodzicem dla tego psiego kluska? Zadzwoń!

Dynio, Warszawa, Schronisko na Paluchu.

Ogłoszenie grzecznościowe.

Dynio, labrador do adopcji Dynio, labrador do adopcji Dynio, labrador do adopcji Dynio, labrador do adopcji Dynio, labrador do adopcji Dynio, labrador do adopcji

1 thoughts on “Dynio, młodziutki pies w typie labradora do adopcji – nieaktualne”

  1. A dlaczegy ty czekasz tak długo na adopcję ? Bawet nie ma jednego komentarza a to przecież 100 % labka. trzymam kciuki żeby się znalazł ktoś kto zaadoptuje Dynia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *