DAFI, bardzo towarzyska, aktywna, 7-letnia labradorka szuka domku- nieaktualne

Dafi, labradorka do adopcji

Dafi zostaje w rodzinie właścicieli. Szukamy dla tej uroczej labradorki nowego domku, ponieważ jej opiekunka, ze względu na pogarszający się stan zdrowia, nie może zapewnić Dafi odpowiedniej opieki i spacerów.

Dafi ma 7 lat, jest niezwykle uroczą labradorką o bardzo oryginalnym umaszczeniu. Sunia jest aktywnym psem, bardzo lubi biegać, bawić się zabawkami, animuje do zabawy opiekunów. Jest mega towarzyska, kocha bliskość człowieka, uwielbia spędzać czas między ludźmi. Bardzo lubi spędzać czas z opiekunem, oglądać z nim telewizje lub leżeć przed kominkiem.
Dafi jest posłuszna, wierna, łagodna. Lubi długie spacery i aktywną zabawę.
Potrzebuje domu, gdzie znajdzie się dla niej dużo przestrzeni i miłości.
Jest również towarzyskim psem stosunku do innych psów, lubi zabawy z nimi, chętnie zamieszka z drugim psem. Nie znamy jej stosunku do kotów.

Sunia jest wysterylizowana i ma wszystkie szczepienia.

Dafi przebywa w woj.dolnośląskim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Dafi, labradorka do adopcji Dafi, labradorka do adopcji Dafi, labradorka do adopcji Dafi, labradorka do adopcji Dafi, labradorka do adopcji Dafi, labradorka do adopcji Dafi, labradorka do adopcji Dafi, labradorka do adopcji Dafi, labradorka do adopcji Dafi, labradorka do adopcji

2 thoughts on “DAFI, bardzo towarzyska, aktywna, 7-letnia labradorka szuka domku- nieaktualne”

 1. Dzień dobry
  Jestem zainteresowana adopcją Dafi, jest przepiękna i bardzo przypomina moją sunię, która odeszła. Proszę o informację czy właścicielka wyraża zgodę na adopcję do innego województwa ( pomorskie)

  1. Dzień dobry,
   jeśli będzie to dobry domek dla ślicznej Dafi, to na pewno właścicielka psa nie będzie mieć nic przeciwko przeprowadzce psa do innego województwa.
   Jeśli jest Pani zainteresowana adopcja Dafi, to prosimy o wypełnienie formularza adopcyjnego i kontakt telef. pod podanymi w poście numerami telefonów
   http://adopcje.labradory.org/zgloszenie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *