Cziwas, 4-letni czekoladowy labrador szuka nowego domku – nieaktualne

Cziwas, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Kto przyjmie do swojej rodziny tego przystojniaka.

Cziwas jest bardzo pogodnym, przyjaznym i ufnym psem. Kocha ludzi i okazuje to na każdym kroku. Bardzo spontaniczny w witaniu ludzi, wyskakuje na człowieka okazując mu swoja atencję. To bardzo serdeczny, wesoły labrador, ciekawy świata, uwielbia zabawę i ruch, zadania węchowe. Woda to jego prawdziwy żywioł. Jest bardzo pokojowo nastawiony do wszystkich, nie przejawia żadnej agresji wobec psów ani ludzi. Nie znamy jego stosunku do kotów, nie mieszkał z nimi. Na smyczy chodzi w miarę poprawnie ale jeżeli coś go zaciekawi to „traci słuch” jak większość labradorów. Wymaga więc w tej kwestii zwiększonej uwagi, treningu i smaczków, bo niestety otoczenie działa na niego rozpraszająco. Pies zostaje sam w domu i pod nieobecność opiekuna nic nie niszczy, nie hałasuje. Może zamieszkać z dziećmi, ale ze względu na swoje gabaryty i spontaniczność nie polecany do domu z małymi dziećmi. Powinien raczej zamieszkać z dziećmi w wieku szkolnym. Jako pełnokrwisty labrador kocha przede wszystkim człowieka i jedzenie.

Cziwas idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej aktywny tryb spędzania czasu. Pies wniesie w życie człowieka dużo radości i młodzieńczego wigoru. Cziwas to wspaniały pies, o którego trzeba dbać, którego trzeba kochać, cenić i rozpieszczać. Szukamy dla niego ciepłego, pełnego miłości domu i opiekunów, którym będzie towarzyszyć na co dzień. Jego dotychczasowe życie było w miarę poukładane i przewidywalne, więc chcielibyśmy, żeby nowy dom zapewnił chłopakowi stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Cziwas ma książeczkę zdrowia, wszystkie szczepienia i odrobaczenia.
Labek przebywa w woj. śląskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Cziwas, labrador do adopcji Cziwas, labrador do adopcji Cziwas, labrador do adopcji Cziwas, labrador do adopcji

7 thoughts on “Cziwas, 4-letni czekoladowy labrador szuka nowego domku – nieaktualne”

  1. Ma u mnie domek batdzo chetnie przyjme tego przystojniaka. Mieszkam w Gdansku Zabianka na 1 pietrze. Kamienica jest podworko.

  2. Piękny czekoladowy chlopak,wspaniały brat dla mojego Nelsona w podobnym wieku. Chlopaki mają ogród, las i ciepły dom. Dwa labladory to szczęście i wesoły dom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *