Ptyś i Balbinka, 8-tygodniowe rodzeństwo do adopcji – nieaktualne

Ptyś i Balbinka do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. Czy skradną czyjeś serca? ❤️

Ptyś jest większy i kudłaty, Balbinka drobniejsza. To maluszki, więc siusiają, robią kupki na dywanach, marudzą, rozrabiają, gryzą i szaleją. Potrzebują uwagi i zagospodarowania czasu ponieważ szczeniaczek nie wychowa się sam. Przed nimi nauka wszystkiego od podstaw – to w końcu jeszcze psie niemowlaki, które dopiero zapominają o „mamusiowym cycku”. Pies to nie zabawka, więc zapraszamy odpowiedzialnych ludzi, którzy zdają sobie sprawę jak wygląda codzienne życie z psim MALUCHEM. Szukamy rozsądnych domów, znających potrzeby rasy i gotowych na pracę z psem. NIE szukamy domów gdzie labrador będzie mieszkał ,,na podwórku”, albo w kojcu czy budzie… Nie szukamy domów, które oczekują „psa idealnego”. Nie szukamy domów, gdzie potrzebna jest niania „do dzieci”. Nie szukamy domów, które uważają, że labrador to sama słodycz, która wychowa się bez udziału człowieka. Obowiązuje procedura adopcyjna i kastracja w odpowiednim wieku. Maluszki przebywają w woj łódzkim.
Mama labradorka, tata NN

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Proszę podawać imię maluszka.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Ptyś i Balbinka do adopcji Ptyś i Balbinka do adopcji Ptyś i Balbinka do adopcji Ptyś i Balbinka do adopcji

6 thoughts on “Ptyś i Balbinka, 8-tygodniowe rodzeństwo do adopcji – nieaktualne”

  1. Gdyby nie to że jesteśmy w trakcie przeprowadzki to chętnie byśmy adoptowali to rodzeństwo. Mieliśmy już dwie siostry goldadorki z adopcji. Było super. Teraz mamy 2 dziewczyny nie siostry, ale i tak chwilami wariaty

  2. Zachwyciły mnie zdjęcia Ptyśia i Balbinki. To cudowne, że troszczycie się o takie psiaki i szukacie dla nich odpowiednich domów. Mam nadzieję, że te maluszki szybko znajdą kochające rodziny. Dziękuję za Waszą nieocenioną pracę i trzymam kciuki za udane adopcje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *