Cola, sunia w typie labradora do adopcji – nieaktualne

Cola, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. COLA SZUKA DOMU‼️

Cola jest pod opieką Stowarzyszenia Psijazna Dłoń od marca br. Trafiła do nas bardzo wyniszczona, chuda, z dziesiątkami kleszczy i sutkami wyciągniętymi do samej ziemi… Zapewne stała się komuś zbędna, być może spełniła swoją rolę rodząc szczeniaki i postanowiono się jej pozbyć.

Cola, labradorka do adopcji

Dziś Colusia niczym nie przypomina już tamtej wymęczonej, przerażonej suni.

Jest zdrowym, pełnym energii, kochanym psem, który bardzo potrzebuje już domu.

Cola ma ok 3-4 lat. Waży ok 30kg, jest zaszczepiona, zachipowana i wysterylizowana. Potrafi chodzić na smyczy, załatwia swoje potrzeby na spacerach. Jest bardzo mądrym psem i szybko się uczy. Zna podstawowe komendy, pięknie współpracuje z człowiekiem. Cola jest w typie labradora i jak na tę rasę przystało… kocha jeść i jest fajnym pieszczochem. Kocha człowieków zarówno tych dużych jak jak i bardzo malutkich. Nawiązuje świetne relacje z psami, nie ma w niej cienia agresji.
Na spacerze zdarzy jej się pogonić koty, ale raczej nie zrobiłaby im krzywdy. Jest bardzo energicznym psem i potrzebuje sporo ruchu, zatem nie jest to pies dla leniuchów 😋 Cola kocha długie, aktywne spacery.

Żaden opis i najpiękniejsze zdjęcia nie są w stanie pokazać jak cudownym psem jest Cola. Szukamy Coluni człowieka, który pokocha ją za to jaka jest, nie za to jak wygląda.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie adopcji pod nr telefonów
608 755 740, 503 805 744, 514 336 696. Jesteśmy otwarci na spacery zapoznawcze i gotowi do pomocy w transporcie do upragnionego domu, choćby na drugi koniec Polski. Cola nie zostanie wydana do budy czy kojca. Szukamy dla niej domu, w którym będzie członkiem rodziny. Obowiązuje standardowa procedura adopcyjna.
Cola przebywa w Raciążu w woj. mazowieckim.
Źródło: Facebook

 

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Cola, labradorka do adopcji Cola, labradorka do adopcji Cola, labradorka do adopcji Cola, labradorka do adopcji Cola, labradorka do adopcji Cola, labradorka do adopcji Cola, labradorka do adopcji Cola, labradorka do adopcji Cola, labradorka do adopcji

2 thoughts on “Cola, sunia w typie labradora do adopcji – nieaktualne”

  1. Ja również bardzo się cieszę , ze Cola znalazła niwy domek . Nie zapomnijcie przesłać zdjęć z nowego domu ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *