Amber – ok. 10 letnia piękna, dostojna labradorka szuka nowego domu – nieaktualne

Amber, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. W nowym domu na pewno sprawdzi się jako wierna, lojalna i oddana towarzyszka.

Przedstawiamy nasza nowa podopieczna ok. 10 letnia labradorkę Amber. Sunia została porzucona przed Świętami Bożego Narodzenie w okolicach Kutna. Nie wyobrażamy sobie ogromu okrucieństwa i powodów, aby porzucić takiego wspaniałego psiego przyjaciela. Zajęliśmy się troskliwe labradorową seniorką, Amber została gruntownie przebadana, okazało się, ze sunia cierpi na wrodzona wadę serca, z którą może dobrze funkcjonować, musi tylko brać odpowiednie leki. Stawy też nie są już w najlepszym stanie, dla poprawienia motoryki i lepszego samopoczucia Amber została wzmocniona zastrzykiem Librelli. Wyniki badania krwi ma dobre.

Labradorka jest po prostu piękna w swej psiej dojrzałości, bardzo grzeczna, przyjazna. Może zamieszkać z innymi psami, na widok kota w przychodni weterynaryjnej, gdzie czekała na badania, po prostu się rozpromieniła, wiec na pewno mieszkała w bliskich relacjach z futrzakami.
W nowym domu na pewno sprawdzi się jako wierna, lojalna i oddana towarzyszka. Ładnie chodzi na smyczy. Amber jest psem bardzo kontaktowym, wpatrzonym w człowieka, łasa na głaski, miziania przytulanki, taki typowy labrador. Szukamy dla Amber domku z bardzo gorącym i opiekuńczym sercem dla psów, który zapewni tej dojrzalej labradorowej damie ciepło, opiekę i bezpieczeństwo.
Amber przebywa obecnie w Łodzi.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Amber, labradorka do adopcji Amber, labradorka do adopcjiAmber, labradorka do adopcjiAmber, labradorka do adopcjiAmber, labradorka do adopcji Amber, labradorka do adopcji Amber, labradorka do adopcji

4 thoughts on “Amber – ok. 10 letnia piękna, dostojna labradorka szuka nowego domu – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *