COCO – 4 letnia labradorka szuka nowego domku – nieaktualne

Coco, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Może ten jasny i wesoły psi promyczek zamieszka właśnie z Tobą.❤️

Coco jest bardzo kontaktowym, wpatrzonym w człowieka psem. Łasa na głaski, mizianie i przytulanki – to taki typowy labrador. Sunia jest bardzo proludzką, przyjazną, wesołą, i rezolutną labką. Zawsze chętna do wszelkich zabaw i aktywności. Uwielbia aportowanie patyczków i piłeczki. W jej sarnim spojrzeniu jest tyle miłości do człowieka, że potrafi chyba roztopić każde serce. Na smyczy chodzi poprawnie, czasami pociągnie lub obszczeka przechodzącego innego psa, szczególnie samca, jakby chciała bronić swojego opiekuna. Obecnie nie ma za dużo spacerów, większość czasu spędza w ogrodzie, ale jesteśmy przekonani, że przyzwyczajana znów do regularnego wyprowadzania, szybko przypomni sobie zasady psiego savoir-vivre. Zostaje w domu bez oznak lęku separacyjnego. Nie znamy jej stosunku do kotów, mieszka obecnie z drugą sunią. Stosunek do samców – nie za bardzo je toleruje, ale może to kwestia jeszcze niedokładnie sprawdzona. Lubi dzieci, zachęca je do zabawy. Zna jazdę w samochodzie, chętnie podróżuje.

Szukamy dla tej wesołej i rezolutnej labki ciepłego domku, otwartych, aktywnych opiekunów, którzy zapewnia Coco stabilizację, spacery i pokażą jej piękne strony psiego życia. Zyskają natomiast radosnego i wiernego przyjaciela na wiele lat. Jeśli ta biszkoptowa labcia i jej pełne wesołości spojrzenie skradło Twoje serce, skontaktuj się z nami. Sunia jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Przebywa w okolicach Ostrołęki, woj. mazowieckie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Coco, labradorka do adopcji Coco, labradorka do adopcji Coco, labradorka do adopcji Coco, labradorka do adopcji Coco, labradorka do adopcji Coco, labradorka do adopcji

4 thoughts on “COCO – 4 letnia labradorka szuka nowego domku – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *