Luna – 11 miesięczna czekoladowa labradorka szuka nowego domku – nieaktualne

Luna, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy dla Luny pełnego miłości i bezpieczeństwa domu.

Luna jest śliczną czekoladową labradorką o pełnym łagodności, sarnim spojrzeniu. To bardzo przyjazna i żywiołowa dziewczyna. Energia ją wprost rozpiera. Uwielbia aktywnie spędzać czas: lubi bieganie, wszelkie zabawy, najchętniej z piłeczką.

Kocha człowieka, potrzebuje na co dzień więzi z nim, chce mu zawsze towarzyszyć. Niestety ciągnie na smyczy. Uwielbia węszyć a ogrom zapachów i bodźców potrafi ją całkowicie pochłonąć i wówczas zapomina o wyuczonych już zasadach. Nie lubi zostawać sama w domu, jest przyzwyczajona do obecności kogoś. Zachowuje czystość, ale zdarzają się jej niekiedy wpadki. Uwielbia zabawy z innymi psami. Może też zamieszkać z kotem.

Ze względu na dość dużą żywiołowość nie polecana do domu z małymi dziećmi. Jest zdrowa, bardzo zadbana.

Szukamy dla Luny pełnego miłości i bezpieczeństwa domu. Liczymy na aktywnych opiekunów, którzy zapewnią tej żywiołowej suni odpowiednią dawkę ruchu i koniecznie miejsce przy swoim boku na kanapie. Drugi pies w nowym domu mile widziany. Szukamy dla niej nastawionych na pracę i odpowiedzialnych ludzi, zdających sobie sprawę jak wygląda codzienność z młodzieńczym, żywiołowym labradorem.

Luna ma książeczkę zdrowia, aktualne szczepienia, jest zachipowana. Przebywa niedaleko Bogatyni, woj. dolnośląskie

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji

6 thoughts on “Luna – 11 miesięczna czekoladowa labradorka szuka nowego domku – nieaktualne”

  1. Witam jestem zainteresowany przygarnieciem pieska posiadam labradora 9 miesięcy powiem w skrócie nasz przyjaciel kanapkowicz . Jest bardzo przyjazny i szukam dla niego przyjaciela pieska chodzimy na spacerki mamy dietę super figure jesteśmy na bieżąco u weterynarza

  2. Moja Kama ❤️❤️❤️
    Tęsknię za nią przeokrotnie a ta mordeczka mi ją przypomina…
    Czy możliwy transport pieska nad morze??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *