CARTER – śliczny, żywiołowy, pogodny przytulak z łańcucha szuka odpowiedzialnego domku – nieaktualne

Carter, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Przedstawiamy Wam naszego nowego podopiecznego.

Carter ma ok. 5 lat, jest bardzo przyjaznym, łagodnym, rosłym i niezwykle energicznym labradorem.

Udało nam się dzięki wsparciu zwierzolubych uwolnić psa z łańcucha, na którym wisiał ok. 3 !!!!!!! lata i rzadko był z niego spuszczany, bo wg właścicielki uciekał na wieś i trzeba go było szukać. O jego pierwszych dwóch latach życia nie wiemy nic.

Carter, labrador do adopcji

Na początku spaceru ciągnie na smyczy, ale gdy zaspokoi pierwsza ciekawość węszenia już po kilku chwilach chodzi całkiem poprawnie. Jednakże nauka chodzenia na smyczy musi być konsekwentnie kontynuowana. Z innymi psami zgadza się, na spacerach wręcz nie jest nimi zainteresowany. Koty zdecydowanie goni, a wiec potrzebny dom bez kotów.

Carter potrzebuje dużo miłości i aktywności, pies ma ogromne pragnienie wolności, czemu trudno się dziwić po trzech latach przywiązania przy bardzo marnej budzie. Na pewno nie może być spuszczany ze smyczy, bo zew wolności może u niego zwyciężyć.

Pies jest w początkowej fazie poznania przez nas, będziemy szukać dla niego domku najchętniej z ogrodem i opiekunami, którzy pokochają tego uroczego labka, będą mieć dla niego czas, aby pracować z psem, uczyć go wielu rzeczy, zaopiekują się nim, dadzą mu poczucie bezpieczeństwa, bo w dotychczasowym życiu, stracił zbyt wiele lat na szarpaniu się z łańcuchem zamiast spędzać czas z rodziną w domu.

Odmieńmy jego życie, a jego uśmiech i pogodne usposobienie odmieni może życie kogoś z Was?

Carter został odrobaczony, czeka na szczepienia i pierwsze badania lekarskie.
Przebywa obecnie w woj. mazowieckim, na Podlasiu Południowym.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Carter, labrador do adopcji Carter, labrador do adopcji Carter, labrador do adopcji Carter, labrador do adopcji Carter, labrador do adopcji Carter, labrador do adopcji Carter, labrador do adopcji Carter, labrador do adopcji

 

One thought on “CARTER – śliczny, żywiołowy, pogodny przytulak z łańcucha szuka odpowiedzialnego domku – nieaktualne”

  1. Drodzy Państwo czasmi dziwi mnie to że psa ktorego zabieracie z okropnych warunków nie chcecie dac do dużo lepszch nie wiem czy to procedury mam ogród mam ogromne podwórko warunki do chodzenia na spacery moje dwa psy są puszczone luzem biegaja gdzie chcą ale nie toleruję aby pies spał w domu moje psy mają budy zmieniane poduszki w budach jedzenia do syta kiedy zachoruja nie zastanawiamy się ani minuty tylko jedziemy do lekarza mamy zawsze czas na zabawę i nie możemy dostać takiego psa przykro to pisać ale czy dla psa lepsze jest schronisko ja bylam i widzialam pieski śpią na brudnych kocach miski brudne wyja z tesknoty wiec nie wiem gdzie takiemu psiakowi bedzie lepiej na mim podworku czy w schronisku6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *