Niespełna roczny Budyń kocha się przytulać i dawać buziaki – nieaktualne

Budyń, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Nie lubi być sam, potrzebuje obecności człowieka, widać, że potrzebuje dużo miłości i uwagi.

Nazywa się Budyń i na takie imię również reaguje. Piesek jest bardzo towarzyski i wesoły. Potrzebuje dużo ruchu i zabaw, dzięki czemu w domu jest spokojny. W domu zachowuje się grzecznie, nie wchodzi na kanapę ani na łóżko, tylko jak mu się pozwoli, nie wymusza jedzenia. W domu zazwyczaj grzecznie bawi się zabawkami, a jak chce na dwór to przynosi lub bawi się smyczą. Jest niesamowicie mądrym psem, gdy potrzebuje wyjść na dwór zawsze sygnalizuje. W nocy zdarza mu się chrapać, ale jest bardzo spokojny, budzi się ok godziny 7-8, chcąc wyjść na dwór. Jest bardzo łagodny i uwielbia bawić się z innymi zwierzętami, lubi psy jak i również koty, do których jest ciut bardziej ostrożny i nawet się trochę ich boi jak robią zbyt gwałtowne ruchy. Z psami bawi się delikatnie, nie jest zbytnio natarczywy.

Podczas jedzenia nie wykazuje absolutnie żadnej agresji, może jeść z jednej miski z kotem jak i psem. Można zabierać mu kostki, zabawki a on potulnie odda. Nie lubi być sam, potrzebuje obecności człowieka, widać, że potrzebuje dużo miłości i uwagi.

Reaguje na podstawowe komendy takie jak: siad, łapa, poproś. Boi się gdy zrobi się bardziej gwałtowny ruch, czasami na dworze się czegoś wystraszy jak coś zaszeleści. Jest potulny jak baranek i wiecznie uśmiechnięty. Kocha się przytulać i dawać buziaki. To niesamowicie mądry psiak zasługujący na kochający dom. Zdecydowanie się nadaje dla ludzi, którzy lubią spacery, bądź maja podwórko, które musi być dobrze ogrodzone! (Jest ciekawy świata może uciekać). Jest psem do domu, musi być z ludźmi, absolutnie nie nadaje się do budy na podwórko czy do ludzi mieszkających w małych mieszkaniach.

Opis i zdjęcia psa dostarczone przez właściciela, pod opieką którego pies przebywa w Łodzi.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Budyń, labrador do adopcji Budyń, labrador do adopcji Budyń, labrador do adopcji

12 thoughts on “Niespełna roczny Budyń kocha się przytulać i dawać buziaki – nieaktualne”

  1. Mamy duże podwórko dobrze ogrodzone i mamy 2 psy , staruszka dalmatynczyka który jest z nami od 16 lat i spanielka
    King czels od 4 lat , King jest rehabilitantem dla naszego 7 letniego synka , szukamy labladora który pomoże w rehabilitacji i zabawie dla Natanka . Jeśli jest taka możliwość a piesek nie jest agresywny to chętnie zajmiemy się waszym pieskiem. Nasze psy mają dużo swobody i przestrzeni , mieszkamy na skraju miejscowości i dużo czasu spędzamy na podwórku mamy również kury ,gęsi, indyki więc piesek musi być społeczny. Mieszkamy 120 km. Od łodzi ale jesteśmy co 4 tyg. W czmp. I możemy odebrać Budynia. Najbliższa wizyta we wtorek. Oczywiście nie może być agresywny dla dzieci .

  2. Witam, jesteśmy 4 osobową rodziną z labiszonem Bachusem, chętnie zaadoptujemy Budynia. Mamy doświadczenie adoptcyjne, jak rownież warunki do mieszkania dla Budynia. Dom z ogrodem oraz dużo przestrzeni do spacerów – do okoła las oraz bliskość jeziora. Mieszka z nami 14 loteni Bachus, czarny labiszon, którego znalezliśmy… Damy Budyniowi ciepły dom, dużo miłości i poświęcimy czas dla niego by już nigdy nie był samotny.

  3. Szanowni Państwo. 31 września aplikowaliśmy o adopcję Axla. Niestety piesek był już adoptowany czy możecie Państwo wykorzystać tamtą aplikację w przypadku adopcji Budynia? Nasza sytuacja się nie zmieniła.

  4. Jesteśmy zaintersowani, mamy psa cavalier king charles spaniel 9 lat, duży dom jak i podwórko, dwoje starszych dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *