Zoja – labradorka do pokochania ❤️- nieaktualne

Zoja, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Sunia czeka  na adopcję w Skierniewicach.

Zoja to prawie stuprocentowa przedstawicielka swojej rasy. Może mieć ok 10 lat. Kocha ludzi, mizianie po brzuchu, spacery, węszenie. Jest raczej aktywna, ale po wysiłku lubi poleniuchować, bez problemu dogaduje się z innymi psami i suczkami.

Niestety jest otyła – przyda jej się dieta. Bardzo ufna, do nieznajomych podchodzi z wielkim entuzjazmem. Bez problemu daje się ubrać w szelki, widać że spacery nie są dla niej nowością. W lesie praktycznie nie odrywa nosa od ziemi, chyba, że na horyzoncie pojawiają się inne psy, wtedy siada i czeka aż podejdą bliżej. Nieznajome psy wita z takim samym entuzjazmem, co ludzi, lubi towarzystwo.

Kiedy zatrzymujemy się na chwilę, podchodzi do nas i cierpliwie czeka. Wydaje się, że zna kilka podstawowych komend. Bez problemu siada i kładzie się, kiedy o to prosimy, a potem chętnie wystawia brzuch do głaskania. Jest raczej spokojna, ale przy tym radosna, ciekawa otaczającego ją Świata, przyjazna i delikatna. Na razie nie znamy stosunku do kotów i nie wiemy jak radzi sobie z podróżowaniem w samochodzie, ale w razie czego jesteśmy w stanie to sprawdzić.

Szukamy dla suni wyłącznie warunków domowych/mieszkaniowych. Obowiązują procedury adopcyjne (rozmowa telefoniczna z koordynatorem adopcji, ankieta adopcyjna, którą wysyłamy na maila, wizyta przedadopcyjna). Sunia przebywa w Skierniewicach. Nie dowozimy zwierząt!

Kontakt: 691 129 389 (Małgorzata)

Ogłoszenie grzecznościowe.

Zoja, labradorka do adopcji Zoja, labradorka do adopcji Zoja, labradorka do adopcji Zoja, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *