BURSZTYN – dojrzały, aktywny, niezwykły pieszczoch wypatruje nowego domku – nieaktualne

Bursztyn, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla Bursztyna najchętniej domu z ogrodem.

Bursztyn – 7 letni, pięknie wypieczony biszkoptowy labrador jest bardzo aktywnym psem. Uwielbia gdy się wokół niego coś dzieje, zabawy z szarpakiem albo piłeczką w ogrodzie. Na smyczy jak to labrador lubi ciągnąć, ale nie był przyzwyczajony do częstych spacerów, bo zapracowani i zabiegani opiekunowie nie mieli i nie mają dla niego czasu. Tak się potoczyło ich życie.

Bursztyn stał się miedzy innymi przez to trochę takim indywidualistą. W ogrodzie pilnuje posesji, nic na zewnątrz nie umknie jego uwadze, jest niepoprawnym „ogrodnikiem”, lubi kopać w ziemi dołki, wszelkie nowo zasadzone rośliny potrafi wyrwać z ziemi.

Ale Bursztyn jest kochanym, niezwykle przytulaśnym psem, jest „nie do zagłaskania”, czerpie z bliskości i dotyku człowieka niezwykłą wprost radość , chce kochać i być kochanym.

Labek zna podstawowe komendy. W stosunku do suczek jest ok, w stosunku do psów ma podejście indywidualne, ale potrafi się w ogrodzie ładnie bawić ze znajomymi już psami. Stosunek do kotów – nieznany.

Zostaje sam w domu, zachowuje czystość, ale potrafi skontrolować blat w kuchni za jakimiś interesującymi smaczkami. Typowy labrador – żebrador, ale nie broni zasobów.

Ze względu na dużą żywiołowość i aktywność psa nie polecany jest do domu z małymi dziećmi, bo w swej spontaniczności jest często mało uważny.

Bursztyn ma książeczkę zdrowia i wszystkie szczepienia i odrobaczenia.

Szukamy dla Bursztyna najchętniej domu z ogrodem, chociaż w swoim życiu mieszkał już w mieszkaniu w bloku. Szukamy opiekunów, którzy poświęcą mu czas i dadzą duża dawkę czułości, głasków i swojej bliskości.

Labek mieszka w woj. mazowieckim.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Bursztyn, labrador do adopcji Bursztyn, labrador do adopcji Bursztyn, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *