HENIO – czarny przystojny, pełen radości, jeszcze kawaler do wzięcia (+film) – nieaktualne

Henio, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Jeśli komuś zabiło mocniej serducho na widok tego pełnego radości, uśmiechniętego przystojniaka, prosimy o kontakt.

Henio – ma ok. 1,5 roku. Jest niezwykle przystojnym, pełnym młodzieńczego uroku labkiem, bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi, jest w człowieka wręcz wpatrzony. Bardzo zabiega o kontakt z człowiekiem, lubi być przytulany, miziany, chce wykorzystać każda chwile bycia z opiekunem dla siebie. W domu zachowuje sie bardzo kulturalnie, nie awanturuje się, nie szczeka, zachowuje czystość.

Na spacerach, które uwielbia, potrzebuje jeszcze zasad savoir vivre, skacze z radości, ale zna już podstawowe komendy i jeśli poświęci mu się trochę uwagi i czasu na naukę, będzie wzorowym psem.

Przyjacielski, wręcz uległy zarówno w stosunku do dużych psów jak i małych. , swietnie się z nimi dogaduje, uwielbia się bawić, będzie znakomitym kompanem zabaw dla drugiego psa. W stosunku do kotów jest nimi zdecydowanie zainteresowany, ale nie nachalny. (w stosunku do drobiu wykazuje chęć zabawy ).

Przez czas pobytu w domu obecnego opiekuna nie zrobił żadnych szkód i zniszczeń, jeśli chodzi o meble/otoczenie. Zamknięty sam w pomieszczeniu zachowuje się cicho i spokojnie
Jest zdrowy, odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony.
Henio jest aktualnie w okolicach Zgorzelca (Lubań Śląski).
Do przyszłego domu może zostać dowieziony w obrębie dolnośląskiego i okolic.

Jeśli komuś zabiło mocniej serducho na widok tego pełnego radości, uśmiechniętego przystojniaka, prosimy o kontakt

Zapraszamy na film:

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Henio, labrador do adopcji Henio, labrador do adopcji Henio, labrador do adopcji Henio, labrador do adopcji Henio, labrador do adopcji Henio, labrador do adopcji Henio, labrador do adopcji Henio, labrador do adopcji Henio, labrador do adopcji

2 thoughts on “HENIO – czarny przystojny, pełen radości, jeszcze kawaler do wzięcia (+film) – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *