Fuks, labrador do adopcji

Fuks, labrador do adopcji

Schronisko w Krakowie.

FUKS
P140/03/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2016
W SCHRONISKU OD: MARZEC 2019
KASTRACJA: OCZEKUJE

Fuks był początkowo bardzo lękliwy. W boksie siedział z podkulonym ogonem, trząsł się jak osika, poszczekiwał i powarkiwał na przechodzących wolontariuszy. Niezwykle pomocny w oswajaniu psiaczka okazał „doktor Smaczek”, który już nie takie lęki pomagał pokonać. Fuks po kilku minutach w boksie pozwolił się podrapać za uchem i, choć początkowo bardzo niechętnie, założyć obrożę.

Dopiero na wybiegu Fuks pokazał, że jest radosnym psem, którego drugie imię powinno brzmieć piłeczka. Początkowo bardzo łapczywie rzucał się na rękę z piłką, ale okazało się, że zna komendę siad i idealnie biega za piłeczką, a następnie siada i czeka na kolejny rzut. Potrafi także podawać obie łapki. W stosunku do innych psów Fuks czasem wykazuje agresję, którą może przekierować na opiekuna.

Fuks to znaleziony, labkowaty młodziak. Bardzo ładny, szczupły, o fajnej sylwetce. Jest psem bardzo uważnym, mocnym, ale nie nadużywa swojej siły i na spacerze tylko lekko ciągnie, co jest do przepracowania. Na wybiegu jest w swoim świecie: uwielbia aportować i obwąchiwać krzaki, a kiedy się zmęczy, kładzie się w trawie i rozpracowuje piłeczkę. Zawołany przychodzi, może nie od razu, ale też nie trzeba za nim biegać.

Fuks to bardzo fajny pies dla osób, które potrafią zapewnić pieskowi odpowiednią dawkę ruchu.

Kontakt do wolontariusza: 667 002 998

Fuks, labrador do adopcji Fuks, labrador do adopcji Fuks, labrador do adopcji

Źródło: www.adoptujpsiaka.pl

Ogłoszenie grzecznościowe.

1 thoughts on “Fuks, labrador do adopcji”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *