Vesper, 6-letni labrador do adopcji – nieaktualne

Vesper, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy odpowiedzialnej rodziny, w której Vesper będzie kochany.

VESPER to otwarty, pogodny i wesołkowaty kawaler. Aktywny i energiczny. Taki słodki łobuz, na którego nie sposób się gniewać. Człowiek jest dla niego PRIORYTETEM. Ogromnie lubi być blisko niego. Chętnie wykonuje polecenia i zrobi wszystko, żeby zasłużyć na odrobinę uwagi. Nad zabawy i towarzystwo innych zwierząt przedkłada kontakt z ludźmi. Vesper jest w miarę poukładanym psem, który potrafi odnaleźć się w różnych sytuacjach. Grzecznie zostaje sam w domu. Zachowuje czystość. Poprawnie funkcjonuje z innymi psami ale jest charakternym chłopakiem, więc lepiej gdyby nie musiał mieszkać z innym samcem. Z suniami dogaduje się bez problemu i jest w stosunku do nich, bardzo „szarmancki”😉 Uciekające koty – goni. Ładnie chodzi na smyczy ale jeżeli coś go zaciekawi to traci słuch 😎 i ciągnie jak parowóz 😉.

Jak każdy prawdziwy labek potrzebuje cierpliwości i łagodnego ale umiejętnego prowadzenia. Świetnie odnajdzie się w domu gdzie będzie mógł we wszystkim towarzyszyć opiekunom. Jego dotychczasowe życie było w miarę poukładane i przewidywalne więc chcielibyśmy, żeby nowy dom zapewnił chłopakowi stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Szukamy odpowiedzialnej rodziny, w której Vesper będzie kochany i traktowany jak pełnoprawny domownik. Pies przebywa w woj. śląskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Vesper, labrador do adopcji Vesper, labrador do adopcji Vesper, labrador do adopcji Vesper, labrador do adopcji Vesper, labrador do adopcji Vesper, labrador do adopcji

5 thoughts on “Vesper, 6-letni labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *