Wielkie biało-czarne szczęście Pani Ani razy dwa…

Labrador Bruno

Wieści z nowego domku Bruno i Odysa…

Zawsze niezmiernie cieszymy się, gdy dostajemy wiadomości od naszych byłych podopiecznych. Pamiętacie młodego, rozbrykanego Bruna z podkarpackiej wsi, psa mieszkającego w kojcu, niezbyt często wypuszczanego z niego na wolność, nie umiejącego spacerować na smyczy.

Bruno zamieszkał w okolicach Rzeszowa u pani Ani, jej taty i razem z pięknym starszym labradorem Odysem, w którym zyskał mentora i przyjaciela. Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z rezydentem i oczywiście skradł wszystkie serca w rodzinie. Bruno jest niezwykle radosnym, przyjacielskim, pełnym radości z obcowania z człowiekiem. Jest zdrowy, chodzi na długie spacery, szaleje w przydomowym ogródku. Całkowicie zapomniał swoje byłe kojcowe, ponure życie. Życzymy całej ekipie pani Ani wszystkiego dobrego, a nam Labradory. Org zawsze takich wspaniałych wieści, dających nam dalej pozytywnych bodźców do pomagania.

Poprzednie wpisy:
Bruno – kochany i wiecznie uśmiechnięty labrador – dobrych wiadomości ciąg dalszy…
BRUNO – młodziutki niespełna 1,5 roczny labrador szuka nowego domu – nieaktualne

Labrador Bruno Labrador Bruno Labrador Bruno Labrador Bruno Labrador Bruno Labrador Bruno Labrador Bruno Labrador Bruno Labrador Bruno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *