Boston, labradorowy senior do pokochania – nieaktualne

Boston, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Będzie wiernym i oddanym psim przyjacielem.

BOSTON
LABRADOR
WYKASTROWANY
WIEK: 07/2011
WZROST: DO 60 CM
WAGA: 30 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 6 LAT

Boston to starszy pies, który trafił do schroniska z ulicy. Był bardzo zaniedbany i wychudzony. Szybko zabraliśmy się za jego zdrowie i powrót do dobrej formy. Powolutku z chudziutkiego psa z ogromnym smutkiem w oczach przeobraził się w radosnego i pełnego energii labradora. Do szczęścia brakuje mu tylko kochającego człowieka, który rozumie potrzeby psiego seniora.

Boston pomimo wieku to nadal wesoły i chętny do zabawy psiak, w końcu labradory to wieczne szczeniaki. Ma w sobie jeszcze mnóstwo energii i chęci do współpracy z człowiekiem. Lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawia mu ogromną radość. Widać, że bez człowieka żyć nie potrafi. Zna podstawowe komendy, ładnie wykonuje komendę „siad”, a za psie przysmaki chętnie poda łapkę. Jest ułożony i karny, dlatego nada się dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z psem. Ze względu na łagodne usposobienie będzie doskonałym psem rodzinnym.

Boston nie wymaga już bardzo aktywnej rodziny. Wystarczą mu dłuższe spacery oraz zabawa z opiekunem. Uwielbia zabawę zabawkami. Wystarczy rzucić piłeczkę, by zachęcić go do zabawy, a zamiast seniora zobaczymy w Bostonie szczeniaka, który z młodzieńczą radością zatraca się w zabawie. Łatwo zmotywować go do współpracy, bo jak każdy labrador jest małym łakomczuszkiem. Ładnie chodzi na smyczy. Na spacerach bez problemy mija napotkane psy.

Jest raczej pokojowo nastawiony do innych czworonogów i ma z nimi świetny kontakt. Nie popada w konflikty, nie pilnuje zasobów. Lgnie do innych psów i z łatwością zawiera psie znajomości. W nowym domu może zamieszkać z psem lub suczką. Psy powinny zapoznać się przed adopcją.

Z pewnością szybko odnajdzie się w domowych warunkach. Utrzymuje czystość, dobrze czuje się w pomieszczeniach. Chętnie korzysta z miękkiego legowiska w pawilonie. Bez problemu poddaje także się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.

Boston to starszy pies, który potrzebuje troskliwej i kochającej rodziny. Będzie wiernym i oddanym psim przyjacielem. Jeśli szukasz ułożonego psa o przyjaznym usposobieniu Boston będzie idealnym wyborem dla Ciebie.

Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Boston, labrador do adopcji Boston, labrador do adopcji Boston, labrador do adopcji Boston, labrador do adopcji Boston, labrador do adopcji Boston, labrador do adopcji

2 thoughts on “Boston, labradorowy senior do pokochania – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *