Joint w typie labradora do adopcji

Joint do adopcji

Mógłby godzinami leżeć na plecach głaskany po brzuchu. Kto go pokocha.

Znaleziony pod M1 na początku kwietnia 2022 r. Przywieziony do schroniska przez Straż Miejską. Sprawdzony czip- JEST! Cieszymy się, bo wiemy, że zaraz zadzwonimy po Właściciela. Szukamy w bazach – NIEZAREJESTROWANY. Pokazaliśmy na FB- skąd przyjechał i że czeka. Nikt się nie odezwał. Minęło już tyle czasu, że pora znaleźć nowy, odpowiedzialny DOM.

Joint jest cudowny do człowieka, ogromnie przyjazny i kontaktowy. Mógłby godzinami leżeć na plecach głaskany po brzuchu. Zna smycz. Zachowuje czystość. Pełen energii i zawsze w gotowości na spacer. Mieszka w boksie z suczką, z którą się dogaduje. Taki mix labek z białym krawatem.

Oceniony na ok. 5 lat (ur. 2017r.) Wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany. Przebywa w Radomiu.
Kontakt: KASIA 507237447, OLA 533 564 074

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Joint do adopcji Joint do adopcji Joint do adopcji Joint do adopcji

Joint do adopcji Joint do adopcji Joint do adopcji Joint do adopcji Joint do adopcji

2 thoughts on “Joint w typie labradora do adopcji”

  1. Ten pies ma na pewno więcej lat niż wskazany wiek… nie rozumiem trochę dlaczego zwykle wszyscy zaniżają wiek. Są ludzie, którzy chętnie przygarną psa seniora. Wskazanie młodego wieku zachęca wzięcie psa dla dzieci, a pies staruszek potrzebuje więcej spokoju i zasługuje na warunki dopasowane do siebie…

    1. Mój Max tez ma srebrny pyszczek . Co wskazywałoby na wiek seniora . A to jest nieprawda ! Mój Max ma tylko 6 lat . Nie oceniaj książki po okładce .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *