Ktoś mi podmienił uszko i ogon – wyadoptowany

Borys do adopcji

Borys wyadoptowany.
Borys – to 5 – letni biszkoptowy mix labradora, który nagle ze stanowiska oczka w głowie i ukochanej domowej maskotki spadł do roli uciążliwego obowiązku…

Boryskowa ścieżka życia to do końca lutego ciepły dom, pełna miska i bardzo kochająca Pani. Początek marca niestety okazał się rozpaczliwie nieszczęśliwy dla tego pogodnego psiaka – Jego Pani zmarła, a on został sam, z tęsknotą i złamanym serduszkiem.

Ten wesoło wyglądający, wypieczony blondyn ma wygląd rozkosznego, prawie labo – łobuziaka (ale któż by zwracał uwagę na nieistotne szczegóły…) – jedno labkowe ucho, drugie zawadiacko sterczące do góry, ogon z lekka skręcony w obwarzanek, radosne spojrzenie brązowych ślepi oraz mokry labkowy nos, z zapałem wykorzystywany do wszędobylskiego niuchania podczas spacerów. Psiak jest ogromnie przyjacielski, ogon niemal bez przerwy wywija wesołe świderki, z innymi pieskami dogaduje się bez problemów, pozostając na stanowisku obserwatora.

Jedynie samochód jest chwilowo traktowany jako smrodliwy metalowy stwór, którego lepiej byłoby omijać z daleka. Podróże to dla Boryska ogromny stres i totalna dezorientacja – nawet smaczki i łakocie nie bardzo pomagają chłopakowi we wsiadaniu…

Borys czeka na Nowy Stały Dom, który zrobi wszystko, aby udowodnić temu skrzywdzonemu przez okrutny los psu, że Jego zmiksowane labkowe serduszko i totalnie labkowy charakter stanowią ogromny dar i szczęście, Jego przyokrągławe i z lekka korpulentne boczki są urocze, ale wymagają subtelnych zmian dietetycznych, a Jego ciepłe, milusińskie futerko jest jak balsam dla Towarzysza – Ludzia.

Kontakt w sprawie adopcji:
☎ 502507466
✉ rasowykundel@gmail.com

Borys na spacerze

Borys w domu

Borys chce na stałe swojego pana

Borys wszystkim się podoba
Uśmiechnięty Borys

Borys

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *