Bieber, 4-letni labrador do adopcji

Bieber, labrador do adopcji

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu.

To biszkoptowy labrador, który został do schroniska oddany przez właściciela.
Prawdopodobnie w przeszłości uległ wypadkowi, przez co ma problem z poruszaniem się. Jest miły w stosunku do ludzi. Ufny i otwarty, zawsze chętny na spacer i smaczki (jak na labradora przystało zawsze znajdzie miejsce w brzuszku). Nie lubi jednak innych psów, chociaż z suczką jest się w stanie dogadać. Często denerwuje się przy mijaniu. Zachowuje się jakby był nieświadomy swoich ograniczeń, mimo niepełnosprawności jest bardzo żywiołowym psem. Trzeba pilnować, aby podczas spaceru nie zrobił sobie krzywdy potykając się czy przewracając. Na ten moment Bieber chodzi na krótkie spacery, pilnujemy by w miarę możliwości szedł spokojnie i ostrożnie. Dobrze, że lubi poskubać w międzyczasie świeżą wiosenną trawę.

Dla Biebera szukamy domu, który się nim zaopiekuje, zapewni miłość i czułość, dobrze, gdyby nie musiał mierzyć się ze schodami, śliską nawierzchnią czy miał ogród do dyspozycji.

Kontakt : tel : 501137765

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Bieber, labrador do adopcji Bieber, labrador do adopcji Bieber, labrador do adopcji Bieber, labrador do adopcji Bieber, labrador do adopcji

2 thoughts on “Bieber, 4-letni labrador do adopcji”

  1. Straszne, cztery lata w domu i do schroniska.
    Nie wiem jaki był dom, może lepiej, że będzie miał nową rodzinę, która go pokocha całym sercem. Oby szybko znalazł domek, a nie utkwił w schronisku na lata biedaczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *